Trwa ładowanie...
d424jvg

Na widowni zasłabł widz. Tom Hanks wkroczył na scenę i uratował sytuację [WIDEO]

61-letni Tom Hanks po raz kolejny udowodnił, że nie ma sobie równych. Kiedy podczas spektaklu zasłabł widz, aktor długo się nie namyślał. Wkroczył na scenę i zaczął improwizować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Hanks znów przeszedł samego siebie
Tom Hanks znów przeszedł samego siebie (Getty Images)
d424jvg

Wszyscy, którzy śledzą Instagram Toma Hanksa, wiedzą, że to najprawdopodobniej najbardziej ludzki aktor Hollywood.

Na pewno pamiętacie, jak bawił się w swatkę, pomógł studentce odzyskać zgubioną legitymację czy w końcu włączył się do akcji charytatywnej na rzecz szpitala z Bielsko-Białej i dostał wymarzonego malucha. Jednak tym razem przeszedł samego siebie.

d424jvg

Jak donosi serwis Vulture, podczas wystawianej w Los Angeles sztuki "Henryk IV" Williama Szekspira, na widowni doszło do incydentu. Jeden z widzów zasłabł i na 15 minut przerwano przedstawienie. Aby odwrócić uwagę reszty publiczności, na scenę wszedł Tom Hank, który wcielał się w postać Falstaffa.

W pełnej charakteryzacji i nie wychodząc z roli, aktor zaczął improwizować. Odwrócił tym samym uwagę widzów i nakłonił ich do pozostania na miejscach. Nagranie z nietypowego "występu" możecie obejrzeć poniżej:

d424jvg

Zobacz wideo z zajścia:

Swoją przygodę z aktorstwem Tom Hanks zaczynał właśnie od grania w sztukach Szekspira. Ostatnio mogliśmy oglądać go na wielkim ekranie w filmach "The Circle. Krąg" oraz "Czwarta władza".

d424jvg

Podziel się opinią

Share
d424jvg
d424jvg