Trwa ładowanie...
03-02-2006 15:45

Najbardziej wyczekiwane filmy 2006 roku

Najbardziej wyczekiwane filmy 2006 roku
d177pq6
d177pq6

Po całym grudniu pieczołowitych podsumowań wraz z nadejściem stycznia stwierdziliśmy, że dobrze byłoby nieco bardziej spojrzeć w przyszłość. W związku z tym postanowiliśmy zadać Wam najbardziej oczywiste i zarazem najważniejsze z filmowego punktu widzenia pytanie - na który film 2006 roku czekacie najbardziej?

Do Waszej dyspozycji oddaliśmy ankietę. Przez trzy tygodnie głosowaliście w niej na filmy, których w nowym ‘dwa tysiące szóstym’ jesteście ciekawi najbardziej. Oddawane głosy rozkładaliście wedle własnego uznania pomiędzy siedemnaście zaproponowanych przez nas (naszym zdaniem najciekawszych) premier.

Trzeba przyznać, że było z czego wybierać. Do kin w 2006 roku wchodzić będą filmy wszelakiej maści. Sporo będzie adaptacji komiksów np. dawno niewidziany Superman czy Sin City 2 albo X-Men 3.

Pojawią się również produkcje o scenariuszach zaczerpniętych z najpopularniejszych książek, takich jak: ‘Eragon’ i Kod Leonarda da Vinci. Przyjdzie nam oglądać także sporo remake'ów – ‘Policjanci z Miami’, ‘Casino Royale’ czy ‘Posejdon’.

Z drugiej strony mamy kolejny film Mela Gibsona ‘Apocalypto’ (czy będzie równie ‘prawdziwy’ co ‘Pasja’?), kontynuację super hitu ‘Underworld’ oraz konkurencję dla Harry'ego Pottera czyli ‘Opowiści z Narnii...’

W ankiecie wzięło udział 5231 Internautów. Sprawdzicie jak głosowali Internauci i poznajcie: NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANE FILMY 2006 ROKU

d177pq6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d177pq6