Trwa ładowanie...
d3ndhm1

Najczarniejsza godzina 3D

Najnowsze informacje
3.0
(20 głosów)
Oceń:
d3ndhm1

„Najczarniejsza godzina” (ang. The Darkest Hour) to amerykański thriller science-fiction z 2011 roku w reżyserii Chrisa Goraka. Scenariusz napisali Leslie Bohem, M.T. Ahern oraz Jon Spaiths. Muzyke skomponował Tyler Bates. "Najczarniejsza godzina" to katastroficzny film science fiction w 3D, wyprodukowany przez Timura Bekmambetova, reżysera wizjonerskiej ”Straży nocnej”.

Sean (Emile Hirsch) i Ben (Max Minghella) przyjechali do Moskwy, żeby spełnić swoje marzenie o podbiciu wschodniego rynku. W tym samym czasie w mieście pojawiają się Natalie (Olivia Thirlby) i Anne (Rachael Taylor), turystki, które musiały zrobić nieoczekiwany przystanek w drodze do Nepalu.

Grupa młodych ludzi próbuje przetrwać inwazję przedstawicieli obcej cywilizacji na Moskwę. Kosmici dysponują niszczącą siłą o nieznanym pochodzeniu i ogromnej mocy. Film nawiązuje stylistyką do dzieła "28 dni później" Danny'ego Boyle'a.

W rolach głównych: Emile Hirsch (”Obywatel Milk”, ”Wszystko za życie”) i Olivia Thirlby (”Juno”, ”Zakochany Nowy Jork”). W obrazie zagrali również: Max Minghella jako Ben, Rachael Taylor jako Anne, Joel Kinnaman jako Skyler, Joshua Seth jako Mike.

Najczarniejsza godzina 3D
Tytuł oryginalny

Darkest Hour, The

Gatunek

horror, sci-fi, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

27.01.2012

Czas trwania

89 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ndhm1
d3ndhm1
d3ndhm1