Trwa ładowanie...
d1bpsgd
Megafon.pl
Aktualności

Nicolas Winding Refn kręci serial dla Amazona. Będzie hit na miarę ''Drive''?

Nicolas Winding Refn ("Drive", "Neon Demon") otrzymał zielone światło na realizację serialu "Too Old To Die Young". Projekt powstaje dla Amazona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicolas Winding Refn fot. Gutek Film
Nicolas Winding Refn fot. Gutek Film (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d1bpsgd

Cykl składać będzie się z 10 odcinków i opowiadać będzie o różnych kryminalistach z Los Angeles, kwestionujących moralne aspekty swych profesji. Produkcja ma przypominać trylogię "Pusher" duńskiego twórcy.

Za scenariusz z Refnem odpowiadać będzie komiksowy autor Ed Brubaker, który ostatnio pracował przy "Westworld". Będzie on także producentem serii i reżyserem. Na razie nie ujawniono żadnych informacji odnośnie obsady.

Przypomnijmy, że ostatni obraz Nicolasa Windinga Refna, "Neon Demon", jest horrorem i opowiada o Jesse (Elle Fanning), aspirującej modelce, która przeprowadza się do Los Angeles. Na miejscu dziewczyna staje się celem grupy kobiet z obsesją na punkcie piękna. Panie chcą pochłonąć młodość i witalność Jesse. W obsadzie znaleźli się również Jena Malone, Karl Glusman, Bella Heathcote, Abbey Lee, Desmond Harrington, Christina Hendricks i Keanu Reeves.

d1bpsgd

Podziel się opinią

Share

d1bpsgd

d1bpsgd