Trwa ładowanie...
d2okxl8

Nie wszystko złoto co się świeci

Najnowsze informacje
3.3
(150 głosów)
Oceń:
2
Share
d2okxl8

Ben „Finn” Finnegan (Matthew McConaughey) jest dobrodusznym amatorem surfowania, który został poszukiwaczem skarbów. Jego obsesją jest znalezienie legendarnego XVIII-wiecznego statku Queen Dowry, który zaginął na morzu w 1715 roku wraz z czterdziestoma skrzyniami egzotycznych skarbów.

Poświęcając się całkowicie poszukiwaniom, Finn zaprzepaścił wszystko – nawet swoje małżeństwo z Tess Finnegan (Kate Hudson) i przeżartą rdzą łódkę ratowniczą „Booty Calls”.

Kiedy Tess zaczyna pomału budować na nowo swoje życie, pracując na gigantycznym jachcie należącym do miliardera Nigela Honeycutta (Donald Sutherland), Finn odkrywa szalenie ważną poszlakę dotyczącą lokalizacji skarbu.

Będąc pewnym, że jego los odmieni się za sprawą nowych informacji, Finn wkręca się na statek Nigela, i tam swym urokiem przekonuje bogacza i jego nierozstającą się ani na chwilę ze swoim palmtopem córkę – młodą gwiazdeczkę Gemmę (Alexis Dziena) – by przyłączyli się do poszukiwań hiszpańskiego skarbu.

Choć rozsądek podpowiada Tess co innego, to poszukiwania na nowo rozpalają w niej miłość do... odkryć. Jednak nie tylko oni interesują się ukrytymi bogactwami. Moe Fitch (Ray Winstone), niegdyś mentor Finna, a dziś jego zaciekły wróg, także zamierza upomnieć się o swoje.

Nie wszystko złoto co się świeci
Tytuł oryginalny

Fool's Gold

Gatunek

akcji, komedia, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2008

Data światowej premiery

18.04.2008

Czas trwania

113 min.

Obsada
d2okxl8

Podziel się opinią

2
Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2okxl8
d2okxl8
d2okxl8