Trwa ładowanie...
d3jfhud
Aktualności

Nie żyje przyrodnia siostra Drew Barrymore

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje przyrodnia siostra Drew Barrymore
(EastNews)
d3jfhud

Jessica Barrymore nie żyje. Przyrodnia siostra hollywoodzkiej gwiazdy, *Drew Barrymore, została znaleziona martwa w samochodzie, dwa dni przed swoimi 48. urodzinami. Jessica była córką aktora Johna Barrymore'a i Niny Wayne, jego trzeciej żony.*

Znalazła ją kobieta, której źle zaparkowane auto Jessiki blokowało wyjazd z parkingu. W pojeździe znajdował się otwarty napój energetyczny i mnóstwo białych pigułek. Podejrzewa się, że Jessica popełniła samobójstwo, ale oficjalną przyczynę śmierci wskaże autopsja.

Wiadomo, że aktorka Drew Barrymore nie była w bliskich relacjach ze swoją przyrodnią siostrą, ale to wydarzenie bardzo nią wstrząsnęło. - Nie znałyśmy się dobrze, ale życzę jej i jej rodzinie spokoju. Bardzo im współczuję i składam im moje najszczersze kondolencje – mówiła gwiazda.

(fot. Facebook)

W swoim ostatnim wpisie na Facebooku Jessica umieściła obrazek ze strony Mystera Magazine ze słowami: - W życiu poznajesz nie tylko ludzi, których chcesz poznać, ale także tych, których potrzebujesz poznać, aby ci pomagali, ranili, wspierali, porzucali i kochali, stopniowo dawali ci siłę, abyś stawała się osobą, którą masz się stać.

d3jfhud

Podziel się opinią

Share

d3jfhud

d3jfhud