Trwa ładowanie...
06-11-2006 10:29

Niespodziewana wygrana Borata

Niespodziewana wygrana Borata
doyl0pk
doyl0pk

Film "Borat" z Sachą Baronem Cohenem niespodziewanie wyprzedził komedię "Śnięty Mikołaj 3" i animację "Wpuszczony w kanał" zajmując pierwsze miejsce w amerykańskim box office.

Głównym bohaterem filmu jest reporter pochodzący z małej wioski w Kazachstanie, który przyjeżdża do Ameryki, aby nakręcić dokument. Podróżując przez kraj Borat spotyka różnych ludzi, co prowadzi do wielu absurdalnych bądź zabawnych sytuacji. Film w pierwszy weekend zarobił 26 milionów dolarów, przy czym był pokazywany tylko w 837 kinach. Osiągnął w ten sposób największy dochód na jedno kino w historii box office.

Na drugim miejscu w notowaniu znalazła się kolejna nowość - "Śnięty Mikołaj 3" z 20 milionami dolarów na koncie. Tim Allen ponownie wcielił się w postać Scota Calvina znanego także jako Święty Mikołaj, który stara się uszczęśliwić wszystkich członków swojej rodziny i zarazem powstrzymać Jacka Frosta przed storpedowaniem Gwiazdki.

doyl0pk

Animacja "Wpuszczony w kanał" zadebiutowała na liście plasując się na trzecim miejscu. Jest to historią rozpieszczonej myszy domowej, Roddy'ego, który zostaje spuszczony z wodą do podziemnego świata. Tam bohater spotyka bystrą szczurzycę i razem starają się powrócić do domu. Głosy do filmu podłożyli między innymi Hugh Jackman, Kate Winslet i Andy Serkis. Produkcja zarobiła już 19 milionów dolarów.

Na czwartym miejscu znalazł się zeszłotygodniowy wygrany, obraz "Piła 3" z ogólnym zyskiem 60 milionów dolarów. "BORAT" W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

doyl0pk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doyl0pk