Trwa ładowanie...
dfzzx58

Nimfa

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
dfzzx58
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Nimfa" to horror wyreżyserowany przez Milana Todorovića pochodzącego z Serbii. W rolach głównych wystąpili Kristina Klebe, Natalie Burn, Slobodan Stefanovic, Sofija Rajovic oraz Zorana Kostic Obradovic jako krwiożercza syrena.

Nimfa – opis fabuły

Akcja horroru "Nimfa" rozgrywa się nad Morzem Śródziemnym. Dwie Amerykanki, Lucy i Kelly przyjeżdżają do Czarnogóry, aby odwiedzić swojego kolegę Alexa, który jest zaręczony z Yasmin. Okazuje się jednak, że mężczyzna darzy uczuciem Kelly. W towarzystwie miejscowego chłopaka Bobana chcą zwiedzić opuszczoną wyspę Mamulę, na której było niegdyś więzienie. Jeden z rybaków ostrzega ich, by tego nie robili, jednak piątka znajomych nie zamierza go słuchać. W czasie zwiedzania wyspy okazuje się, że ktoś zniszczył ich łódź, a w podziemiach więzienia czai się krwiożercza syrena. Czy Lucy, Kelly, Alexowi, Yasmin i Bobanowi uda się uratować?

Film "Nimfa" to typowy slasher, który warto obejrzeć ze względu na wspaniałe zdjęcia krajobrazów i ciekawą ścieżkę dźwiękową.

Nimfa – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "Nimfa" jest Milan Todorović, który stanął za kamerą takich produkcji jak: "Zone of the dead" (2009), "Tapavica" (2016) czy "Wrath of the dead" (2017);
  • Zdjęcia do filmu "Nimfa" były kręcone w Serbii i Czarnogórze;
  • W filmie pojawia się nawiązanie do horroru "Koszmar minionego lata" (1997);
  • Syrena ujawnia się dopiero ok. 30 minut przed zakończeniem seansu.
Nimfa
Tytuł oryginalny

Mamula

Gatunek

Horror, Fantasy

Kraj produkcji

Czarnogóra, Serbia

Rok produkcji

2014

Data światowej premiery

01.05.2014

Czas trwania

94 min.

Obsada
dfzzx58

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfzzx58
dfzzx58
dfzzx58