Trwa ładowanie...
29-05-2006 16:14

Nowy scenarzysta i reżyser 'Bonda 22'

Nowy scenarzysta i reżyser 'Bonda 22'
d3gy1cl
d3gy1cl

Jak donosi 'The Daily Mail' Tom Stoppard i Roger Michell zajmą się realizacją kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Producenci serii Barbara Broccoli i Michael G. Wilson nie zasypiają gruszek w popiele i już znaleźli autorów 22. Bonda. Scenarzysta Tom Stoppard, który ma na koncie choćby 'Zakochanego Szekspira', zastąpi duet Neal Purvis i Robert Wade. Stoppard pracuje obecnie nad tekstem do kolejnych przygód Jamesa Bourne'a 'The Bourne Ultimatum' więc 'szpiegowskie' doświadczenie ma.

Reżyserem projektu według brytyjskiego dziennika ma zostać urodzony w RPA Roger Michell. Twórca spotkał się z odtwarzającym Bonda Danielem Craigiem wcześniej już dwa razy i był jednym ze zwolenników aktora w roli Agenta Jej Królewskiej Mości. Roger Michell jest autorem filmów 'Enduring Love', 'Zmiana pasa' czy 'Notting Hill'.

Premierę 'Casino Royale' przewidziano na 17 listopada. Craigowi, debiutującemu w roli agenta Jej Królewskiej Mości, partnerować będzie Eva Green. Przeciwnikiem 007 będzie Duńczyk Mads Mikkelsen. Scenariusz powstał na podstawie powieści Iana Fleminga. Za kamerą stanął Martin Campbell.

d3gy1cl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gy1cl