Trwa ładowanie...
03-10-2006 17:13

O czym Maciej Zakościelny szepcze Małgosi Kożuchowskiej

O czym Maciej Zakościelny szepcze Małgosi Kożuchowskiej
d12wjt6
d12wjt6

Gdy pojawia się w miejscach publicznych słychać krzyk. Jest najczęściej powtarzającą się osobą na plakatach w pokojach nastolatek. Swą karierę rozpoczął od seriali telewizyjnych, a teraz już drugi raz pojawi się w roli amanta w komedii romantycznej. Zobacz, jak wygląda roboczy dzień Macieja Zakościelnego na planie filmu Dlaczego nie!”.

Współpracujący z Maciejem Zakościelnym aktorzy bardzo cenią go jako partnera na planie. Grająca Małgosię Ania Cieślak podczas konferencji prasowej filmu stwierdziła: "- Nie posiadam takiego doświadczenia jak Maciej w pracy z kamerą, ze światłem, brak mi cierpliwości. Na planie nie ma rywalizacji. Panuje bardzo przyjazna atmosfera" - zdradziła Pani Ania. *Zobacz Macieja Zakościelnego w roli Jana na planie filmu "Dlaczego nie"Zobacz Macieja Zakościelnego w roli Jana na planie filmu "Dlaczego nie"* Na prezentowanym fragmencie filmu widzimy, jak proces kręcenia poszczególnych scen wygląda w praktyce.

Są konsultacje z reżyserem filmu, Ryszardem Zatorskim, jest omówienie ujęcia z filmową partnerką, Małgorzatą Kożuchowską, a do tego Maciej Zakościelny onieśmiela uśmiechem. Podejrzewamy, że grono jego fanek znacznie się powiększy.

Dlaczego nie! w kinach 19 stycznia pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d12wjt6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12wjt6