Trwa ładowanie...
d301f25
d301f25

Odnajdę cię - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
"Odnajdę cię" to polska propozycja kina sensacyjnego w reżyserii Beaty Dzianowicz. Intryga skupia się na porwaniu córki policjantki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d301f25
"Odnajdę cię" to polski film sensacyjny Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Odnajdę cię – zarys fabuły

Fabuła filmu "Odnajdę cię" oscyluje wokół tematu porwania. W pierwszej scenie organizowana jest obława policyjna na byłego żołnierza, Bacię, który na sumieniu ma niemal wszystkich członków swojego oddziału. Akcji dowodzi Justa, doświadczona policjantka, która jednak popełnia błąd taktyczny, a tym samym pozwala ściganemu uciec.

Za błąd Justa zostaje wysłana na przymusowy urlop. Postanawia wykorzystać ten czas i wyjechać na Śląsk, gdzie zarówno ona, jak i Bacia spędzili dzieciństwo. Kobieta zaniedbuje tym samym sprawy rodzinne, nadchodzący rozwód z mężem i pozostawioną samą sobie córkę. To mści się na Juście. Nastolatka zostaje bowiem porwana przez Bacię, który w zamian oczekuje od policjantki wydania ostatniego żołnierza oddziału Baci, Grzegorza.

d301f25

Film "Odnajdę cię" to thriller, w którym toczy się dramatyczna gra o życie najbliższej sercu bohaterki córki, której ocalenie równa się wyrokowi śmierci na człowieka zupełnie nieznajomego.

Odnajdę cię – ciekawostki

  • Zdjęcia do filmu "Odnajdę cię" powstały między 28 marca a 29 kwietnia w Warszawie, Katowicach, Mysłowicach, Sosnowcu, Pyskowicach i Bytomiu.
  • Odtwórczyni roli Lenki, Zofia Stelmach, faktycznie zagrała preludium deszczowe Chopina, którego fragmentu pojawiają się w filmie kilkukrotnie.

Zobacz inne najlepsze filmy o policji 2018 roku.

d301f25
Gatunek

film sensacyjna, thriller

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

22.06.2018

Data polskiej premiery

03.08.2018

Czas trwania

83 min.

Reżyser
Scenarzysta
Operator
Obsada
d301f25

Podziel się opinią

Share
d301f25
d301f25