Trwa ładowanie...
06-11-2006 10:05

Omdlenia w trakcie 'Piły III'

Omdlenia w trakcie 'Piły III'
d453hbj
d453hbj

Krzyki, ucieczki z sali kinowej, omdlenia a nawet pobyt w szpitalu. To dla „Piły III” chyba najlepsze recenzje, jakie zebrała w ubiegłym tygodniu w kinach brytyjskich.

Jedna z kobiet oglądających film została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala, natomiast pięciu innych widzów po opuszczeniu sali kinowej potrzebowało pomocy medycznej.

„Nie możemy nikomu zakazać, by zobaczył ten film. Jeśli jednak już ktoś się na niego wybierze, powinien być przygotowany i wyjść z kina, jeśli tylko poczuje się słabo lub niedobrze” – powiedział Martin Ware, rzecznik pogotowia ratunkowego.

„Musieliśmy wysłać trzy karetki. Jednoczesny wyjazd trzech karetek w piątkowy wieczór powoduje pewne problemy w świadczeniu pomocy innym potrzebującym” - dodał.

Piła III” nie jest horrorem dla ludzi strachliwych i o słabych nerwach. Producenci i obsada nie odżegnują się od tego, że film jest pełna brutalnych, krwawych scen.

W polskich kinach „Piła III” będzie doprowadzała na psychiczną krawędź miłośników horrorów już od 05 stycznia 2007. ZOBACZ ZWIASTUN "PIŁY III"

d453hbj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d453hbj