Trwa ładowanie...

Once Upon A Time – wiadomo kto zagra Charlesa Mansona

Wczorajszego dnia ogłoszono odtwórcę roli Romana Polańskiego. Dziś dowiadujemy się kto wcieli się w Charlesa Mansona oraz Wojciecha Frykowskiego w nadchodzącej produkcji Quentina Tarantino „Once Upon A Time in Hollywood”.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Damon Herriman podczas szóstej edycji rozdania nagród Australijskiej Akademii Sztuk Filmowych i Teatralnych
Damon Herriman podczas szóstej edycji rozdania nagród Australijskiej Akademii Sztuk Filmowych i TeatralnychŹródło: PAP
dmor4tl

„Once Upon a Time in Hollywood” – najnowsze dzieło Tarantino

Ubiegłorocznego lata ogłoszono, że Quentin Tarantino planuje nakręcenie filmu o sekcie Charlesa Mansona. Chodzi głównie o zabójstwo Sharon Tate i jej przyjaciół w 1969 roku, którego dokonała grupa Mansona. Pomimo zapewnień samego reżysera o epizodyczności przywódcy sekty, media już zaczęły upraszczać potencjalną i określają „Once Upon a Time in Hollywood” produkcją o Charlesie Mansonie. Według portalu The Wrap w rolę sekciarza ma się wcielić Damon Herriman.

Damon Herriman jako Charles Manson

Damon Herriman jest aktorem pochodzenia australijskiego, który zasłynął dzięki rolom w takich filmach jak „Jeździec znikąd”, „To właśnie seks” czy „J.Edgar”. Pomimo, że nie chciano za bardzo ujawniać informacji o udziale artysty w nowej produkcji, The Wrap przedstawił go w zestawieniu wszystkich postaci z „Once Upon a Time in Hollywood”, a amerykański magazyn Entertainment Weekly potwierdził wiadomość w materiałach źródłowych.

dmor4tl

Polskie akcenty w „Once Upon A Time in Hollywood”

Wczorajszego dnia dowiedzieliśmy się o udziale Polaka, który odegra rolę Romana Polańskiego w „Once Upon A Time in Hollywood”. Mianowicie chodzi o Rafała Zawieruchę, którego można kojarzyć z filmu „Bogowie”. Oprócz tego wyszło na jaw, że Costa Ronin, rosyjski aktor, wcieli się w Wojciecha Frykowskiego , jednego z przyjaciół żony Polańskiego oraz ofiary Mansona.

„Once Upon a Time in Hollywood” – ofiary sekty Mansona

Wśród najważniejszych bohaterów występujących w „Once Upon a Time in Hollywood” będzie Sharon Tate (odgrywana przez Margot Robbie), ówczesna żona Romana Polańskiego (Rafał Zawierucha). Oprócz małżeństwa artystów pojawi się reszta kluczowych postaci jak Wojciech Frykowski (Costa Ronin), Jay Sebring (Emile Hirsch), Abigail Folger (Samantha Robinson), a także Bruce Lee (Mike Moh) i Joanna Pettet (Rummer Willis). Z kolei wśród obsady odgrywającej członków sekty, poza samym Charlesem Mansonem (Damon Herriman), znajdują się: Dakota Fanning (Lynette „Squeaky” Fromme), Lena Dunham (Catherine „Gypsy” Share), Austin Butler (Charles „Text” Watson) czy sam właściciel rancza George Spahn (Burt Reynolds).

dmor4tl

„Once Upon A Time in Hollywood” – data premiery

Najnowszy film Quentina Tarantino pierwotnie miał pojawić się na ekranach kinowych 9 sierpnia 2019 roku. Jest to 50. rocznica zabójstwa Sharon Tate i jej przyjaciół przez „rodzinę” Charlesa Mansona. Finalnie jednak data premiery „Once Upon a Time in Hollywood” została przeniesiona na 26 lipca 2019 roku.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dmor4tl

Podziel się opinią

Share
dmor4tl
dmor4tl