Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
28-09-2016 12:28

''Osobliwy dom pani Peregrine'' - znamy obsadę polskiego dubbingu

Polski dystrybutor "Osobliwego domu Pani Peregrine", najnowszego filmu Tima Burtona, ujawnił nazwiska aktorów biorących udział w nagrywaniu polskiego dubbingu. W obrazie, który już teraz został okrzyknięty przez zachodnich krytyków „najlepszym filmem Burtona od 20 lat” usłyszymy między innymi Izę Kunę i Krzysztofa Stelmaszyka.

''Osobliwy dom pani Peregrine'' - znamy obsadę polskiego dubbinguŹródło: Materiały prasowe
d24dgbl
d24dgbl

Projekt oparty jest na bestsellerowej powieści Ransoma Riggsa. To opowieść o domu sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanym niegdyś przez równie tajemnicze dzieci. Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, aby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnej, zniszczonej posesji i jej małych mieszkańców.

W roli tytułowej pojawi się Eva Green, a partnerują jej Asa Butterfield, Allison Janney, Judi Dench, Samuel L. Jackson, Chris O'Dowd, Terrence Stamp, Ella Purnell i Rupert Everett. Autorką scenariusza jest Jane Goldman, a za reżyserię odpowiada Tim Burton.

Głosy bohaterom w polskiej wersji językowej podłożą: Karol Osentowski (Jacob Portman), Ewa Jakubowicz (Emma Bloom), Iza Kuna (Pani Peregrine), Marek Bukowski (Franklin Portman), Krzysztof Stelmaszyk (Barron), Maciej Falana (Enoch O'Connor), Włodzimierz Press (Abraham Portman), Joanna Szczepkowska (Pani Avocet), Magdalena Wasylik (Olive) i inni.

„Osobliwy dom pani Peregrine” trafi do polskich kin 7 października.

Osobliwy dom pani Peregrine Materiały prasowe
Osobliwy dom pani Peregrine Źródło: Materiały prasowe
d24dgbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24dgbl