Trwa ładowanie...
d3k9mdd
Aktualności

Paris Hilton najbardziej poszukiwana

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paris Hilton
Paris Hilton (AFP)
d3k9mdd

Google przedstawił listę najczęściej poszukiwanych fraz w swojej wyszukiwarce.

W 2006 roku wyszukiwarka Google najczęściej pytana była o piosenkarkę Paris Hilton i stronę społecznościową Bebo. Rezultat corocznego plebiscytu twórców Google na najchętniej poszukiwane rzeczy lub osoby wykazał, że poza oglądaniem wideo interesował nas też finał mistrzostw świata w piłce nożnej, rak, autyzm oraz huragan Karina.

Stosunkowo młoda strona Bebo, gdzie użytkownicy mogą dzielić się klipami wideo, obrazami, muzyką i szukać dawnych przyjaciół ze szkoły uzyskała lepszy wynik w rankingu Google niż MySpace, inna zorientowana na nastolatków strona społecznościowa. Obydwa serwisy zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w kategorii ogólnych poszukiwań. Na trzecim miejscu znalazł się finał mistrzostw świata w piłce nożnej.

d3k9mdd

W kategorii najczęściej wyszukiwanych newsów pierwsze miejsce zajęła Paris Hilton, piosenkarka występująca w amerykańskim reality show „The Simple Life”. Na drugim miejscu znalazł się aktor Orlando Bloom.

Kolejne często wyszukiwane przez internautów słowa to: rak, podcasting, huragan Katrina i bankructwo. Szwajcarska tenisistka Martina Hingis jest siódma, przed ‘autyzmem’, amerykańską ligą footbalową i telewizyjnym show Big Brother Celebrity.

W ubiegłym roku w kategorii najczęstszych ogólnych wyszukiwań zwyciężył serwis MySpace, a wyszukiwań nowości Janet Jackson.

Dwa tygodnie temu podobne nagrody rozdało Yahoo. W plebiscycie zwyciężyła Britney Spears. Kolejne miejsca zajęli: drugie – strona o wrestlingu, trzecie: Shakira. Paris Hilton znalazła się na piątym miejscu, za Jessicą Simpson, a przed laureatem amerykańskiego Idola. Koniec listy Yahoo zajęły w kolejności miejsc: Beyonce Knowles, Chris Brown, Pamela Anderson i Lindsay Lohan.

d3k9mdd

Podziel się opinią

Share

d3k9mdd

d3k9mdd