Trwa ładowanie...
04-06-2007 01:33

Paris Hilton zapowiada wejście smoka

Paris Hilton zapowiada wejście smokaŹródło: AFP
d4g9555
d4g9555

Paris Hilton chce wypaść olśniewająco, gdy 5 czerwca stawi się w więzieniu.

W tym celu dziedziczka hotelarskiej fortuny nie tylko zatrudniła specjalistów od urody, ale nawet planuje trafić za kratki na tyle wcześnie, żeby fotografowie zdążyli dostarczyć jej zdjęcia do popularnych amerykańskich gazet i magazynów. - Paris chce zaprezentować się w spektakularny sposób - zdradził przyjaciel Hilton. - A media mają ukazać ją w jak najlepszym świetle.

Za to już w celi młoda artystka będzie mieć zapewniony spokój. Szefowie Century Regional Detention Center sprawdzają bowiem dokładnie, czy w zakładzie karnym nie ma urządzeń elektrycznych zagrażających prywatności przyszłej więźniarki i zagrozili pracownikom zwolnieniami, jeśli jakieś zdjęcia Paris przeciekną do prasy. Zadbano ponadto, aby współlokatorka gwiazdy była osobą, która nie da się skusić pieniądzom mediów i nie opowie o odsiadce koleżanki z sąsiedniego łóżka. Wybrana współwięźniarka również została skazana za nieodpowiedzialne prowadzenie pojazdu.

Hilton znana jest światu z roli w filmie "Dom woskowych ciał" z 2005 roku oraz z kariery wokalnej rozpoczętej w sierpniu 2006 roku płytą "Paris".

d4g9555
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g9555