Trwa ładowanie...
d446bz6

Patryk Vega kręcił film w trakcie meczu. Chuligani wywołali awanturę

Naoczny świadek mówi o grupie pijanych kibiców, którzy próbowali przeszkodzić ekipie filmowej w realizacji zdjęć. Były krzyki, przepychanki i brak reakcji ochrony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Vega i Małgorzata Kożuchowska na planie filmu "Plagi Breslau"
Patryk Vega i Małgorzata Kożuchowska na planie filmu "Plagi Breslau" (East News)
d446bz6

W niedzielę wieczorem na wrocławskim Stadionie Olimpijskim odbył się mecz żużlowy Betardu Sparty Wrocław z forBET Włókniarzem Częstochowa. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na wydarzeniu sportowym pojawił się Patryk Vega z ekipą pracującą nad filmem "Plagi Breslau", który powstaje dla platformy Showmax.

Władze obiektu były poinformowane o zamiarze kręcenia zdjęć i jak podaje portal centrumprasowe.pl, miały zapewnić filmowcom odpowiednie warunki do pracy. Według relacji obecnego na meczu dziennikarza w pewnym momencie grupa pijanych pseudokibiców dostała się na szczyt pod wieżę zegarową, gdzie kręcono scenę z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej. Grupa około 20 wyrostków miała krzyczeć "Nie wyrażamy zgodny na zdjęcia" i wpychać się między operatora kamery a aktorkę. Gdy zaczęli siłą rozpychać statystów, ekipa filmowa opuściła trybunę.

d446bz6

Z relacji świadka wynika, że sytuacja wyglądała groźnie, jednak ochrona obiektu nie zareagowała. Ekipa filmowa sama musiała zadbać o bezpieczeństwo aktorki, statystów i wydostać sprzęt.

Showmax na prośbę o komentarz odpowiedział naszej redakcji: "Nie znamy szczegółów sytuacji, zdjęcia odbyły się zgodnie z planem - wszystkie planowane sceny zostały nakręcone".

Przypomnijmy, że "Plagi Breslau" to nowy film Patryka Vegi z akcją osadzoną we współczesnym Wrocławiu, gdzie dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Funkcjonariuszka Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska) podejrzewa, że są to dzieła jednej osoby. Kiedy w wyniku interwencji rany odnosi partner policjantki, kobieta postanawia za wszelką cenę ustalić tożsamość mordercy.

d446bz6

"Plagi Breslau" mają się pojawić na platformie Showmax w grudniu.

Obejrzyj: Vega planuje kolejny film z Kożuchowską. Jest nią zachwycony

d446bz6

Podziel się opinią

Share

d446bz6

d446bz6