Trwa ładowanie...
dm9yn8p

"Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino: są nowe zdjęcia z planu!

Niesamowity Brad Pitt i Leonardo DiCaprio w obsadzie jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Opublikowano nowe fotosy z planu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leonardo DiCaprio w nowym filmie Quentina Tarantino w gwiazdę westernów- fot. Andre Cooper dla Vanity Fair
Leonardo DiCaprio w nowym filmie Quentina Tarantino w gwiazdę westernów- fot. Andre Cooper dla Vanity Fair (Materiały prasowe)
dm9yn8p

"Pewnego razu w Hollywood" ma mieć premierę 9 sierpnia, to nie jest przypadkowa data. Właśnie wtedy przypada rocznica okrutnego mordu dokonanego przez sektę Charlesa Mansona na ludzi w willi w Los Angeles. Wśród zamordowanych była ciężarna żona Romana Polańskiego, Sharon Tate oraz polski producent, Wojciech Frykowski. Po kilku miesiącach od makabrycznych wydarzeń policji udało się zatrzymać członków bandy. Wszyscy zostali skazani na dożywotnie więzienie.

By zobaczyć wszystkie zdjęcia, użyj strzałek na fotografii:

Na pięknych fotografiach autorstwa Andrew Coopera widzimy Ala Pacino, Brada Pitta, Margot Robbie i samego Tarantino przy pracy. Niestety nie widzimy na nich Rafała Zawieruchy, który ma zagrać Romana Polańskiego.

Quentin Tarantino od początku pracy nad filmem chciał, aby w rolę Polańskiego wcielił się polski aktor. Początkowo spekulowano, że w filmie pojawi się Borys Szyc. Chociaż w fabułę filmu wpleciona jest historia mordu, to Tarantino podkreśla, że nie jest ona główną osią. Głównymi bohaterami filmu będą: Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) – była gwiazda westernów oraz jego dubler Cliff Booth (Bratt Pitt).

dm9yn8p

Przywódcę sekty zagra Damon Herrriman. Popularny australijski aktor znany jest m.in. z serialu "Justified: Bez przebaczenia".

dm9yn8p

Podziel się opinią

Share

dm9yn8p

dm9yn8p