Trwa ładowanie...

"Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino: są nowe zdjęcia z planu!

Niesamowity Brad Pitt i Leonardo DiCaprio w obsadzie jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Opublikowano nowe fotosy z planu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino: są nowe zdjęcia z planu!Źródło: Materiały prasowe
d3xnej1

"Pewnego razu w Hollywood" ma mieć premierę 9 sierpnia, to nie jest przypadkowa data. Właśnie wtedy przypada rocznica okrutnego mordu dokonanego przez sektę Charlesa Mansona na ludzi w willi w Los Angeles. Wśród zamordowanych była ciężarna żona Romana Polańskiego, Sharon Tate oraz polski producent, Wojciech Frykowski. Po kilku miesiącach od makabrycznych wydarzeń policji udało się zatrzymać członków bandy. Wszyscy zostali skazani na dożywotnie więzienie.

Na pięknych fotografiach autorstwa Andrew Coopera widzimy Ala Pacino, Brada Pitta, Margot Robbie i samego Tarantino przy pracy. Niestety nie widzimy na nich Rafała Zawieruchy, który ma zagrać Romana Polańskiego.

Quentin Tarantino od początku pracy nad filmem chciał, aby w rolę Polańskiego wcielił się polski aktor. Początkowo spekulowano, że w filmie pojawi się Borys Szyc. Chociaż w fabułę filmu wpleciona jest historia mordu, to Tarantino podkreśla, że nie jest ona główną osią. Głównymi bohaterami filmu będą: Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) – była gwiazda westernów oraz jego dubler Cliff Booth (Bratt Pitt).

d3xnej1

Przywódcę sekty zagra Damon Herrriman. Popularny australijski aktor znany jest m.in. z serialu "Justified: Bez przebaczenia".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3xnej1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xnej1
d3xnej1