"Piękna i bestia" - jest nowy zwiastun filmu

„Piękna i bestia” w reżyserii Billa Condona to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier najbliższych miesięcy. W sieci pojawiły się właśnie nowe materiały promocyjne aktorskiej wersji słynnej baśni. Widzowie mogą między innymi zobaczyć kolejny zwiastun produkcji. Poznaliśmy również nowy plakat filmu. Ten opublikowała na swoim fanpage’u odtwórczyni głównej roli – Emma Watson.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dan Stevens i Emma Watson fot. Disney Dan Stevens i Emma Watson fot. Disney
Dan Stevens i Emma Watson fot. Disney Dan Stevens i Emma Watson fot. Disney (materiał prasowy/Megafon.pl)

Najnowszy zwiastun „Pięknej i bestii” pojawił się w sieci w niedzielę. Wcześniej krótki materiał wideo można było obejrzeć podczas transmisji gali rozdania Złotych Globów. Można w nim usłyszeć fragmenty piosenki śpiewanej przez Emmę Watson, która wciela się w postać tytułowej Pięknej.

Sama aktorka pochwaliła się na swoim fanpage’u nowym plakatem produkcji. Na posterze po raz pierwszy pojawiły się postaci drugoplanowe.

Piękna i bestia Billa Condona wejdzie do polskich kin 17 marca. Obok Emmy Watson w roli głównej zobaczymy Dana Stevensa. Oprócz tego w obsadzie filmu znaleźli się między innymi Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor i Stanley Tucci.

„Piękna i bestia” to utrzymana w konwencji musicalu opowieść o młodej dziewczynie, która decyduje się zamieszkać w zamku strasznego potwora, by uratować swojego ojca. Nieoczekiwanie między nią a bestią rodzi się uczucie.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.