Trwa ładowanie...
d3rqa34
Aktualności

Pink przechodzi na drugą stronę lustra z Alicją

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pink przechodzi na drugą stronę lustra z Alicją
d3rqa34

Pink opublikowała piosenkę "Just Like Fire", którą nagrała do filmu "Alicja po drugiej stronie lustra" ("Alice Through the Looking Glass").

Utwór autorstwa Pink, Maksa Martina, Shellbacka i Oscara Holtera napisany został specjalnie na potrzeby obrazu. Numer ukaże się na soundtracku obok muzyki instrumentalnej autorstwa Danny'ego Elfmana, który napisał także ścieżkę dźwiękową do poprzedniego filmu o Alicji - "Alicja w krainie czarów".

Piosenkę usłyszeć można tutaj. Już wkrótce opublikowany zostanie do niej wideoklip w reżyserii stałego współpracownika Pink - Dave'a Meyersa (autora m.in. "Stupid Girls", "So What", "Get The Party Started"). Premiera teledysku planowana jest na początek maja.

d3rqa34

Dorobek Pink zamyka album "The Truth About Love" z września 2012 roku. W 2014 roku artystka wydała płytę "rose ave." projektu You+Me, który współtworzyła z Dallasem Greenem.

Obraz "Alicja po drugiej stronie lustra" stanowi kontynuację "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona. Za kamerą tym razem stanął James Bobin. Tytułową bohaterkę ponownie portretuje Mia Wasikowska.

Do swych ról wracają także Johnny Depp (Szalony Kapelusznik), Helena Bonhan Carter (Czerwona Królowa) i Anne Hathaway (Biała Królowa). Sacha Baron Cohen gra nową postać Czas (Time), podobnie jak Rhys Ifans, który wciela się w Zanika Hightoppa. W dubbingowej obsadzie znaleźli się Alan Rickman, Stephen Fry, Michael Sheen i Timothy Spall.

Do naszych kin produkcja trafi 27 maja. Dzieło powstało nad podstawie książki Lewisa Carrolla. Scenariusz napisała Linda Wolverton.

d3rqa34

Podziel się opinią

Share

d3rqa34

d3rqa34