Trwa ładowanie...
Aktualności

Piotr Stramowski: „Chciałbym zagrać Niemena!”

Kino biograficzne przeżywa w Polsce apogeum. W słynnych rodaków wcielili się m.in. Tomasz Kot („Bogowie”), Bogusław Linda („Powidoki”) czy Magdalena Boczarska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”). Do tego grona chce teraz dołączyć znany z "Pitbulla" Piotr Stramowski.
Share
Piotr Stramowski: „Chciałbym zagrać Niemena!”
Źródło: East News/ AKPA
d31w5rg

W programie „Dzień Dobry TVN” aktor zdradził, w kogo chciałby wcielić się na ekranie.

- Wygląd to istotny element, najbardziej w tym zawodzie interesuje mnie to, że możemy się zmieniać, przeżywać kilka żyć - tłumaczył.* - Jeśli chodzi o wymarzoną rolę to chciałbym zagrać Niemena!*

Odważne wyznanie na pewno zaskoczyło zarówno fanów aktora jak i zmarłego w 2004 roku muzyka. Czy Stramowski sprawdziłyby się w roli jednego z najbardziej oryginalnych i wszechstronnych artystów PRL-u? W końcu kreacją Majamiego w „Pitbullu” pokazał, że dla roli jest wstanie przejść skrajną metamorfozę.

Piotr Stramowski ma 29 lat. Dzięki dwóm częściom „Pitbulla” Patryka Vegi stał się jednym z najgorętszych nazwisk w polskim kinie. Już 6 stycznia ma premierę komedia „Po prostu przyjaźń”. Obok Stramowskiego na ekranie zobaczymy m.in. Agnieszkę Więdłochę, Bartłomieja Topę i Magdalenę Różdżkę.

d31w5rg

Podziel się opinią

Share
d31w5rg
d31w5rg