Trwa ładowanie...
22-12-2016 12:25

"Po prostu przyjaźń": relacja z premiery

Zaraz po nowym roku do kin wejdzie "Po prostu przyjaźń", nowa komedia twórców przebojowych "Listów do M.". Czy przebije sukces hitu Mitji Okorna? Odpowiedzi na to pytanie szukaliśmy na uroczystej premierze z udziałem twórców i aktorów. Zobaczcie, co nam powiedzieli.

do3yx06
do3yx06

„Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć)
w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka)
, singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa)
. Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia desperackiej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Film wejdzie do kin 6 stycznia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
do3yx06
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do3yx06