Trwa ładowanie...
d1ch2j0
d1ch2j0

Podróż ze zwierzętami domowymi - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Natalia (Ksenia Kutepowa) mieszka na stacji niedaleko torów kolejowych. Codziennie doi krowę, а gospodarz, jej mąż, sprzedaje mleko pasażerom z przejeżdżających obok pociągów. Zabrał on Natalię z domu dziecka, gdy miała 16 lat. Od tego czasu jej życie kręci się wokół domu, chlewu i pociągów, które przejeżdżają pod jej oknami bez zasłon, do zupełnie nieznanego innego świata..

Natalia nie kocha męża, ale nie może wyobrazić sobie swojego życia bez niego. Do czasu kiedy pewnego dnia umiera on na zawał serca. Na początku dziewczyna podejmuje decyzje o zakopaniu jego zwłok pod torami - jak psa. Po jakimś czasie jednak chcąc odwieźć ciało męża do szpitala czeka na poboczu drogi, aż któryś z przejeżdżających samochodów pomoże odwieźć ciało do szpitala. W końcu na horyzoncie pojawia się ciężarówka i wesoły kierowca – Serega (Dmitrij Diużew) zabiera rozkojarzoną kobietę i ciało jej gospodarza - „On musi jechać nie do szpitala, a do kostnicy”.

Kiedy Natalia odwiozła ciało męża do kostnicy, odprawiła modlitwy w cerkwi za jego duszę, spaliła jego rzeczy, listy, zdjęcia z dawnego życia, uczy się żyć samodzielnie, stara się zrozumieć kim jest i co jej jest potrzebne do szczęścia. W jej domu zaczęła grać muzyka, pojawił się pies Koszczej, zamiast sprzedanej krowy koza Berta, kolorowy telewizor i kierowca – Serega. Natalia mówi mu wprost – „Mężczyzna nie jest mi potrzebny. Ja chcę mieć dziecko”. Stale go wygania, ale on ciągle wraca – ciężarówka przy domu obok torów kolejowych staje się elementem krajobrazu.

Lecz Natalia nie potrzebuje takiego życia. Jej dusza zaczyna się przebudzać, zaczyna rozumieć siebie i postanawia nieść odpowiedzialność za swoje czyny. W końcu przychodzi do wiejskiego kapłana żeby się przyznać, że nie kochała męża. Kapłan mówi jej, że to i tak grzech. Żyć trzeba w miłości i z miłością...

d1ch2j0

Natalia wychodzi więc naprzeciw miłości lecz nie do mężczyzny, a do nowego „Gospodarza”. Życie rodzinne i praca w gospodarstwie, którą obiecuje Natalii Serega, to dokładne powtórzenie sytuacji z poprzednim mężem.

Ona postanawia wybrać własny rozwój, samą siebie, postanawia zrealizować siebie w pełni. Nie oznacza to, że Natalia nie potrzebuje miłości – potrzebuje, ale nie takiej, jaką oferuje jej Serega.

I w poszukiwaniu tej prawdziwej miłości, Natalia wybiera się w podróż. W podróż ze swoimi zwierzętami domowymi.

Tytuł oryginalny

Puteszestwije s domasznimi żywotnymi

Kraj produkcji

Rosja

Rok produkcji

2007

Data światowej premiery

28.11.2008

Czas trwania

97 min.

Obsada

Podziel się opinią

Share
d1ch2j0
d1ch2j0
d1ch2j0