Pojedziemy z grubej rury! "Auta 3" w kinach od 15 czerwca [WIDEO]

Pojedziemy z grubej rury! "Auta 3" w kinach od 15 czerwca [WIDEO]

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen (głos Piotr Adamczyk), zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. By ponownie wrócić do gry i pokonać młodszego i szybszego Jacksona Sztorma, stary mistrz będzie potrzebował pomocy. I choć na swojej drodze przyjdzie pokonać mu kilka niespodziewanych zakrętów to udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo! Zobacz polskie fragmenty filmu "Auta 3".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

W takim środowisku, pełnym adrenaliny i rywalizacji nie mogło zabraknąć najlepszych z najlepszych. By zapewnić najwyższy poziom doznań, twórcy polskiego dubbingu zaprosili do obsady pierwszego polskiego zwycięzcę rajdu Dakar Rafała Sonika, najszybszą Polkę na torach wyścigowych Gosię Rdest oraz świetnego polskiego motocyklistę i kierowcę rajdowego Jakuba Przygońskiego.

Na torze "Auta 3" obok niesamowitych sportowców rywalizować będą rektorzy dwóch szkół teatralnych Dorota Segda vs Wojciech Malajkat, a między nimi pojawią się dziennikarze Jarosław Kuźniar, Tomasz Tomaszewski i Włodzimierz Zientarski. Na tym nie koniec. W „Autach 3” znaleźli się tacy znamienici aktorzy jak: Adam Ferency, Marian Opania i Daniel Olbrychski oraz Dorota Stalińska, Ewa Wiśniewska i Anna Dereszowska.

W najnowszej produkcji Disney-Pixar po raz pierwszy zobaczymy nową falę pojazdów, spotkamy się ze starymi faworytami i wraz z ulubioną przez publiczność wyścigówką nr 1 wyruszymy w niepowtarzalną podróż!

Auta 3 w kinach od 15 czerwca!

Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.