Trwa ładowanie...
ycipk-2u4grt
ycipk-2u4grt

Porządni faceci ubierają się na czarno - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Film "Porządni faceci ubierają się na czarno" to produkcja z końcówki lat 70. poprzedniego wieku z Chuckiem Norrisem w roli głównej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2u4grt
"Porządni faceci ubierają się na czarno" to dobry film akcji Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Porządni faceci ubierają się na czarno – zarys fabuły

Głównym bohaterem filmu "Porządni faceci ubierają się na czarno" jest John T. Booker. Mężczyzna wiedzie spokojne życie wykładowcy nauk politycznych. W przeszłości był natomiast żołnierzem amerykańskiej armii, a podczas wojny w Wietnamie dowodził specjalnej formacji wojskowej nazywanej 'Czarnymi tygrysami'. Wiele lat po okrutnych wydarzeniach odzyskany spokój Bookera zakłócają niebezpieczne rozgrywki polityczne.

Okazuje się, że w wyniku korupcji i próby zatajenia wydarzeń z Wietnamu w niewyjaśnionych okolicznościach znikają kolejni komandosi oddziału Bookera. On sam również znajduje się na czarnej liście CIA. Teraz będzie musiał stanąć do walki z potężnymi przeciwnikami, również walki wręcz.

ycipk-2u4grt

Porządni faceci ubierają się na czarno – ciekawostki

  • Zdjęcia do filmu powstawały od marca do czerwca 1977 roku w miejscowościach Riverside i Squaw Valley w stanie Kalifornia.
  • W czasie gdy zaproponowano Chuckowi Norrisowi rolę w filmie "Porządni faceci ubierają się na czarno" ten wraz z Bennym Urquidezem pracował nad założeniem profesjonalnej ligi kickboxingu w Los Angeles. Swoją decyzję wystąpienia w filmie Norris tłumaczył chęcią rozpoczęcia kariery aktorskiej na dobre.
  • Film "Porządni faceci ubierają się na czarno" to pierwsza produkcja, w której Chuck Norris gra weterana wojny w Wietnamie. Jednak nie ostatnia, ponieważ w podobnych rolach aktor występuje w serii filmów "Zaginiony w akcji".
  • Film ten to również pierwszy raz, gdy Chuck Norris gra bohatera o nazwisku Booker. Wiele lat później wcielił się w postać Bookera w filmie "Niezniszczalni 2".

Zobacz także inne najlepsze filmy karate.

Tytuł oryginalny

Good guys wear black

Gatunek

film akcji

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

1978

Data światowej premiery

21.06.1978

Czas trwania

95 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada
ycipk-2u4grt

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-2u4grt
ycipk-2u4grt