Trwa ładowanie...
03-07-2006 14:17

Posłanka Samoobrony szykuje pozew na Majewskiego

Posłanka Samoobrony szykuje pozew na Majewskiego
duu9btc
duu9btc

Posłanka Danuta Hojarska chce pozwać Szymona Majewskiego i telewizję TVN do sądu.

Posłanka Samoobrony poczuła się urażona parodią jej osoby, na którą pozwolił sobie Szymon Majewski w swoim show. W jednej z kluczowych części programu - "Rozmowach w tłoku", aktorka parodiująca Danutę Hojarską ubrana była w złote pierścionki i białe rajstopy.

- Majewski przekroczył wszelkie granice. Zrobił ze mnie prostą, wiejską babę! - oburza się posłanka. - Nigdy nie chodziłam w białych rajstopach, nie nosiłam też tylu złotych pierścionków. Tymczasem w programie ciągle tak mnie przedstawiają - argumentuje posłanka. - W dodatku parodiująca mnie aktorka ma dekolt porośnięty jakąś sierścią. A ja przecież jestem normalną kobietą! - dodaje ze zdenerwowaniem parlamentarzystka.

Hojarska zapowiada, że jej prawnik pracuje nad pozwem, który ma trafić do sądu najpóźniej w przyszłym tygodniu.

duu9btc

- Mam poczucie humoru na swój temat, ale nie zgadzam się na fałszowanie obrazu mojej osoby - zastrzega posłanka.

- Pani poseł powinna być wdzięczna, że Majewski uznał ją za postać znaczącą na scenie politycznej. A białe rajstopy? No cóż, białe jest trendy - komentuje sprawę dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

Przypomnijmy, iż "Szymon Majewski Show" został w miniony weekend na Festiwalu Dobrego Humoru uznany za najdowcipniejszy program rozrywkowy.

duu9btc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duu9btc