Trwa ładowanie...
d2ne5bv
Megafon.pl
Aktualności

Posłuchaj płyty twórców muzyki do serialu "Stranger Things"

"Stranger Things" to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich miesięcy. Muzykę do niego skomponował duet S U R V I V E, którego album właśnie trafił do sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
import zajawki do CR
import zajawki do CR (wp.pl, Fot: Rose Braverman)
d2ne5bv

Za nazwą S U R V I V E kryją się Kyle Dixon i Michael Stein, i to właśnie oni oprawili muzycznie przebój Netfliksa na prośbę twórców serialu, braci Matta i Rossa Dufferów.

Duet przygotował nowy album, zatytułowany "RR7349". Oficjalną premierę będzie mieć 30 września, ale niecierpliwi mogą z całością zapoznać się już teraz. Wystarczy kliknąć tutaj.

Wiadomo już, że serial doczeka się drugiego sezonu. Pierwszy miał premierę 15 lipca i spotkał się z dużym uznaniem krytyków i widzów.

d2ne5bv

Przypomnijmy, że akcja "Stranger Things" rozgrywa się w latach 80. Produkcja opowiada o poszukiwaniu młodego chłopaka, Willa (Noah Schnapp), który znika w podejrzanych okolicznościach. Jego matka (Winona Ryder) rozpoczyna śledztwo, które prowadzi do tajnych eksperymentów rządowych, przerażających paranormalnych zjawisk i pewnej dziwnej małej dziewczynki (Millie Bobby Brown).

W obsadzie znaleźli się ponadto: Matthew Modine (Dr. Brenner), David Harbour (Hopper), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Cara Buono (Karen Wheeler).

Poprzednia duża płyta dwójki Teksańczyków tworzących S U R V I V E to "mnq026" z 2012 roku.

d2ne5bv

Podziel się opinią

Share

d2ne5bv

d2ne5bv