Trwa ładowanie...
d41fsiq

Powiedz to, Gabi

Najnowsze informacje
3.2
(148 głosów)
Oceń:
d41fsiq

Film jest opowieścią o burzliwym uczuciu dojrzewającej dziewczyny do trzydziestokilkuletniego mężczyzny.

Gabi, ma szesnaście lat, urodę i wdzięk, ale także pewność siebie i wszystkie cechy dzieciaka, które wychowuje ulica. Życie nauczyło ją bezczelności i bezkompromisowego dążenia do celu. Pali papierosy, słucha hip hopu, nie zawsze jest uczciwa.

Jest jednak w niej młodzieńcza niewinność i poczucie własnej wartości.

Poznajemy ją w szczególnym momencie życia, kiedy przestaje być dzieckiem, jeszcze nie stała się kobietą. Oglądamy (trwający tylko jedną dobę) proces przemiany nieodpowiedzialnego, zbuntowanego dziecka w dziewczynę zdolną do refleksji i miłości.

Gabi, zakochana jest w Borysie (Andrzej Chyra) – mieszkającym w sąsiedztwie, starszym od niej o kilkanaście lat dziennikarzu. Jednak to nie jego wiek jest największym zmartwieniem Gabi. Borys ma atrakcyjną narzeczoną - Baśkę (Magdalena Cielecka).

Gabi regularnie zakrada się do mieszkania Borysa starając się potajemnie wniknąć w jego życie. Brak odwagi nie pozwala jej na odkrycie swoich emocji. Przebranie i udawanie kogoś, kim nie jest, ma być sposobem na zbliżenie do ukochanego mężczyzny. Pewnego dnia Borys przyłapuje ją w swoim domu. To spotkanie staje się dla Gabi wyjątkową szansą na nawiązanie bliższego kontaktu z człowiekiem, który dotąd nie zwracał na nią uwagi.

d41fsiq

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41fsiq
d41fsiq
d41fsiq