ycipk-k5ew1e
ycipk-k5ew1e

Powiedz to, Gabi - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Film jest opowieścią o burzliwym uczuciu dojrzewającej dziewczyny do trzydziestokilkuletniego mężczyzny.

Gabi, ma szesnaście lat, urodę i wdzięk, ale także pewność siebie i wszystkie cechy dzieciaka, które wychowuje ulica. Życie nauczyło ją bezczelności i bezkompromisowego dążenia do celu. Pali papierosy, słucha hip hopu, nie zawsze jest uczciwa.

Jest jednak w niej młodzieńcza niewinność i poczucie własnej wartości.

Poznajemy ją w szczególnym momencie życia, kiedy przestaje być dzieckiem, jeszcze nie stała się kobietą. Oglądamy (trwający tylko jedną dobę) proces przemiany nieodpowiedzialnego, zbuntowanego dziecka w dziewczynę zdolną do refleksji i miłości.

ycipk-k5ew1e

Gabi, zakochana jest w Borysie (Andrzej Chyra) – mieszkającym w sąsiedztwie, starszym od niej o kilkanaście lat dziennikarzu. Jednak to nie jego wiek jest największym zmartwieniem Gabi. Borys ma atrakcyjną narzeczoną - Baśkę (Magdalena Cielecka).

Gabi regularnie zakrada się do mieszkania Borysa starając się potajemnie wniknąć w jego życie. Brak odwagi nie pozwala jej na odkrycie swoich emocji. Przebranie i udawanie kogoś, kim nie jest, ma być sposobem na zbliżenie do ukochanego mężczyzny. Pewnego dnia Borys przyłapuje ją w swoim domu. To spotkanie staje się dla Gabi wyjątkową szansą na nawiązanie bliższego kontaktu z człowiekiem, który dotąd nie zwracał na nią uwagi.

ycipk-k5ew1e
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-k5ew1e
ycipk-k5ew1e
ycipk-k5ew1e