Trwa ładowanie...
dv3bcps
Aktualności

Prawie połowa spin-offu "Gwiezdnych wojen" do zmiany

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prawie połowa spin-offu "Gwiezdnych wojen" do zmiany
dv3bcps

Znamy kolejne informacje na temat poprawek, które czeka obraz "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie" ("Rogue One: A Star Wars Story"), czyli spin-off "Gwiezdnych wojen".

Przypomnijmy, że decydenci z wytwórni Disneya mieli okazję zobaczyć wczesny montaż dzieła Garetha Edwardsa i nie byli zachwyceni. W związku z tym, twórców czekają poprawki. Według ostatnich doniesień, aż 40 procent materiału kręcona będzie na nowo. Nowe zdjęcia mają zająć 8 tygodni, a na potrzeby poprawek zmieniono 32 plany.

- Szefowie uznali, że ten film nie pasuje do klasycznych dzieł z serii "Gwiezdne wojny" - wyjawił wcześniej informator. - Celem nowych zdjęć jest rozpogodzenie klimatu i wprowadzenie aspektu zabawy do przygody.

dv3bcps

- Akcja dzieje się tuż przed wydarzeniami z "Nowej nadziei", trzeba więc dopasować ton do klasyki - kontynuuje informator. - Chociaż pierwszy montaż dzieła Garetha Edwardsa był dobry, nie sprostał oczekiwaniom. Poprzeczka jest zawieszona wysoko. Wszystko, co nie jest nadzwyczajne, nie jest akceptowalne.

Bohaterami produkcji są buntownicy, starający się wykraść plany Gwiazdy Śmierci. W obrazie grają Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Donnie Yen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker i Diego Luna.

Mimo planów dotyczących nowych zdjęć, premiera nadal planowana jest na 15 grudnia 2016 roku.

dv3bcps

Podziel się opinią

Share

dv3bcps

dv3bcps