Trwa ładowanie...
d3qz333
Aktualności

Premiery Outkast

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiery Outkast
d3qz333

21 czerwca ukaże się nowy album grupy Outkast, "Idelwild". Longplay stanowi ścieżkę dźwiękową do filmu pod takim samym tytułem. Kinowa premierę dzieła zaplanowano 4 dni później.

Jednocześnie potwierdziły się plotki dotyczące utworu zwiastującego płytę.

Będzie nim nagranie "The Might O", które na singlu trafi do sklepów 5 czerwca. W numerze zespół wykorzystał sample jednego z kawałków Caba Callowaya, aby piosenka dodatkowo nabrała klimatu muzyki z lat 20. i 30., a tym samym wpasowała się w nastrój rozgrywającej się w tamtych czasach akcji filmu "Idelwild". Obecnie Andre 3000 i Big Boi dopieszczają scenariusz wideo. Jak zapewniają twórcy, ma to być kontynuacją wcześniejszych dziwacznych klipów duetu.

d3qz333

Musical "Idelwild" jest historią o namiętnościach i ambicjach dwóch konkurujących artystów. W produkcji, której akcja rozgrywa się w latach 30., poza muzykami Outkast wystąpią: Faizon Love, Jackie Long, Cicely Tyson, Ben Vereen, Paula Patton, Macy Gray, Patti LaBelle, Ving Rhames, Paula Jai Parker, Terrence Howard oraz Malinda Williams. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Bryan Barber.

Ostatnie muzyczne wydawnictwo Outkast to podwójny album "Speakerboxxx/The Love Below" z września 2003 roku.

d3qz333

Podziel się opinią

Share
d3qz333
d3qz333