Trwa ładowanie...
d14p0jl

Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia

Najnowsze informacje
4.0
(402 głosy)
Oceń:
2
d14p0jl

Kat Ellis (Debra Messing) jest załamana - w nadchodzącym tygodniu czeka ja podróż do rodzinnej Anglii na ślub przybranej siostry, Amy (Amy Adams). Nie chcąc podróżować samotnie i być obiektem ironicznych uwag rodziny, postanawia zrobić to, co wydaje się w tej sytuacji najlepsze dla samotnej kobiety: wynająć mężczyznę do towarzystwa.

Grając jej chłopaka, sowicie opłacony Nick Mercer (Dermot Mulroney) jest profesjonalistą. Niezwykle przystojny i uprzejmy, pomagając Kat odnaleźć się wśród zwariowanych rodziców, Bunny i Victora Ellis (Holland Taylor i Peter Egan) i trochę prostackiego Jeffreya (Jeremy Sheffield), całkowicie oczarowuje Anglików.

Wraz z Kat znajduje się w centrum zainteresowania i nie zaprzecza, kiedy wszyscy sugerują, że on i Kat są wyjątkowo dobraną parą. Ta nowa sytuacja pozwala dziewczynie inaczej spojrzeć na swoje życie. To, co miało być jedynie podstępem wymyślonym w rodzinnej „samoobronie” – a na pewno tylko umową biznesową – szybko staje się dla niej czymś więcej. Ale miłość nie przychodzi łatwo...

Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia to romantyczna opowieść o miłości, małżeństwie oraz rodzinie, wpisująca się w kanon takich filmów, jak Cztery wesela i pogrzeb (1994), Mój chłopak się żeni (1997) czy Moje wielkie, greckie wesele (2002).

Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia
Tytuł oryginalny

The Wedding Date

Gatunek

komedia, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2005

Data światowej premiery

29.07.2005

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14p0jl
d14p0jl
d14p0jl