Trwa ładowanie...
d2zzswi

Program TV na nadzielę – "World War Z", "Jak urodzić i nie zwariować" i "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I" [14-10-2018]

Dziś w TV spektakularny film akcji "World War Z", komedia "Jak urodzić i nie zwariować" oraz "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 14 października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na nadzielę – "World War Z", "Jak urodzić i nie zwariować" i "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I" [14-10-2018]
(Materiały prasowe)
d2zzswi

"Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I" – program TV na niedzielę 14.10.2018

"Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I" to przedostatnia filmowa część przygód znanego czarodzieja. Po śmierci Dumbledore'a Harry, Ron i Hermiona postanawiają zmierzyć się z misją odnalezienia Horokrusów – tajemniczych przedmiotów w których Voldemort ukrył części swojej duszy. Od samego początku trójka przyjaciół zmaga się z przeciwnościami - ścigają ich śmierciożercy i szmalcownicy. Hogwart został przejęty przez Severusa Snape'a – prawą rękę Voldemorta, Ministerstwo Magii wypełnione jest poplecznikami Czarnego Pana. Czy mimo wszystko Harry będzie w stanie dowiedzieć się czym są Insygnia Śmierci i dlaczego Dumbledore'owi tak bardzo zależało aby je odnalazł? Na ekranie po raz kolejny zobaczymy Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta, Emmę Watson, Alana Rickmana, Ralpha Fiennesa i Helenę Bonham Carter.
"Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I" – 20:00, TVN 7

"Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I" – zwiastun filmu

"Jak urodzić i nie zwariować" – program TV na niedzielę 14.10.2018

"Jak urodzić i nie zwariować" to szalona komedia zrealizowana na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko". Jules (Cameron Diaz) – guru fitnessu i Evan (Matthew Morrison) – gwiazdor tanecznego show, odkrywają że celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Podobne wrażenie mają inne pary – Wendy (Elizabeth Banks) i Gary (Ben Falcone) oraz Rosie (Anna Kendrick) i Marco (Chace Crawford). Wszyscy zadają sobie pytanie – jak urodzić i nie zwariować?
"Jak urodzić i nie zwariować" – 20:05, TVP 2

d2zzswi

"Jak urodzić i nie zwariować" – zwiastun filmu

"World War Z" – program TV na niedzielę 14.10.2018

Gerry Lane (Brad Pitt) jest byłym śledczym ONZ, który obecnie mieszka z rodziną w Filadelfii. Pewnego dnia stojąc w ulicznym korku jest świadkiem wybuchu tajemniczej zarazy. Po ugryzieniu przez zainfekowanych – inni ludzie zaczynają przemieniać się i atakują następnych… Okazuje się, że przerażający wirus szaleje na całym świecie zagrażając istnieniu ludzkości. Aby zapewnić swojej rodzinie miejsce na oddalonym od brzegu okręcie Gerry zgadza się dołączyć do zespołu, który ma za zadanie ustalić pochodzenie epidemii.
"World War Z" – 22:30, TVN

"World War Z" – zwiastun filmu

"Młoda Wiktoria" – program TV na niedzielę 14.10.2018

"Młoda Wiktoria" to opowieść o młodzieńczych latach wyjątkowej królowej, która już jako nastolatka potrafiła uniezależnić się od zaborczej matki oraz jej nieprzychylnego małżonka. Wiktoria (w tej roli Emily Blunt) w miesiąc po 18 urodzinach została królową Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Mimo niezwykłego charakteru nie ominęły jej również problemy sercowe. Kiedy Książę Albert – młodszy syn pomniejszego niemieckiego księcia nie miał odwagi aby poprosić o rękę królowej Wielkiej Brytanii, Wiktoria sama przejęła inicjatywę. Na ekranie zobaczymy Marka Stronga, Mirandę Richardson, Jima Broadbenta i Ruperta Frienda.
"Młoda Wiktoria" – 22:55, TVP 1

"Młoda Wiktoria" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d2zzswi

Podziel się opinią

Share

d2zzswi

d2zzswi