Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Taśmy Watykanu", "Psy 2", "40-letni prawiczek" [17-06-2018]

Dziś w TV mocny horror "Taśmy Watykanu" oraz kultowy film sensacyjny "Psy 2: Ostatnia krew", nazywany najlepszym sequelem w historii polskiego kina. W Telewizji WP pojawi się kolejny odcinek "Ucha prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 17 czerwca.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na niedzielę: "Taśmy Watykanu", "Psy 2", "40-letni prawiczek" [17-06-2018]Źródło: Materiały prasowe
dm9ouov
dm9ouov

Opowieść o 27-letniej Angeli Holmes, która w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Gdy miejscowy ksiądz dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania, zwraca się o pomoc do Watykanu. Stolica Apostolska wysyła na miejsce doświadczonego egzorcystę. Duchowny nie wie, że przyjdzie mu zmierzyć się ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym miał dotychczas do czynienia.

"Taśmy Watykanu" – oglądaj na Stopklatka TV o 22:35

Sejm bywa areną najważniejszych wydarzeń w kraju. Tylko czy politycy potrafią docenić istotę tego, co się tam dzieje? Czy osoby z zewnątrz, którym udało się dostać do jednego z najważniejszych miejsc w państwie, będą miały realny wpływ na ewentualne zmiany wokół? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku przebojowego serialu, który w Telewizji WP pojawia się wcześniej niż na Youtube.

dm9ouov

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

"Psy 2: Ostatnia krew"

O tym, że będzie to hit, było wiadomo już w momencie startu zdjęć. "Psy 2: Ostatnia krew", nazywane najlepszym sequelem w historii polskiego kina, ściągnęły do kin ponad 1 mln widzów! W części drugiej postać grana przez Bogusława Lindę (jedna z najlepszych ról w karierze) musi ściągnąć dług od rosyjskiej mafii. Nowy traci kciuk, Franz Mauer odzyskuje pieniądze, przy okazji wybijając najemników płk Jakuszyna. Nie ma zmiłuj.

"Psy 2: Ostatnia krew" – oglądaj w TVP 2 23:50

"40-letni prawiczek"

Andy ma spokojną pracę w sklepie z elektroniką, przytulne mieszkanko i kolekcję figurek. Ale istnieje taka rzecz, która do tej pory była dla niego sferą tabu... Andy jeszcze nigdy nie uprawiał seksu, nawet przez przypadek. Czy to coś strasznego? Steve Carell, wcielający się w tytułowego prawiczka, zaprezentował wyjątkowy komediowy kunszt. Cała fabuła "40-letniego prawiczka" okraszona jest masą zbereźnych dowcipów i wstydliwych sytuacji. To trzeba zobaczyć!

dm9ouov

"40-letni prawiczek" – oglądaj w TV Puls o 20:00

Obejrzyj zwiastun filmu "Taśmy Watykanu":

"Wszyscy jesteśmy Chrystusami"

Obraz Marka Koterskiego to wnikliwe studium psychiki alkoholika (Marek Kondrat). Film pokazuje nałóg, który przekazywany jest z ojca na syna, o zamkniętym kręgu picia i bicia. Adaś Miauczyński w chwili desperacji, gdy nie może znaleźć alkoholu, napada na własną matkę i wypija jej perfumy. Mocne, bardzo osobiste kino, nagrodzone dwoma Orłami za montaż i scenariusz, a także Złotym Lwem za najlepszą reżyserię.

dm9ouov

"Wszyscy jesteśmy Chrystusami" – oglądaj w Kino Polska o 00:55

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dm9ouov
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm9ouov