Trwa ładowanie...
d1399p0
Aktualności

Program TV na sobotę: "Zjawa", "Zwierzogród" i "GoldenEye"

W sobotni wieczór będziemy mogli obejrzeć w telewizji oscarową "Zjawę" z Leonardo DiCaprio, przebojową animację "Zwierzogród", hit science fiction "Niezgodna" oraz kolejny odcinek serialu "Orphan Black", emitowany na kanale Telewizji WP. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę zasiadając 14 stycznia przed telewizorem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na sobotę: "Zjawa", "Zwierzogród" i "GoldenEye"
(Materiały prasowe)
d1399p0

„GoldenEye”

Piękna Polka u boku najsłynniejszego agenta w światowym hicie. „GoldenEye”, czyli kolejna część przygód Jamesa Bonda, oferuje to, co w filmach o 007 najlepsze – szarmanckiego bohatera, kaskaderskie popisy, wielką intrygę i oczywiście piękne kobiety. Tytułowe Złote Oko to zaawansowane technologicznie urządzenie, które pozwala na kierowanie wystrzelonymi w kosmos satelitami. Tak się składa, że GoldenEye zostaje skradzione, a świadkiem tego zdarzenia jest piękna Natalya (Izabella Scorupco). James Bond (Pierce Brosnan) musi za wszelką cenę odzyskać maszynę – inaczej świat stoi u progu śmiertelnego niebezpieczeństwa. Oczywiście wykorzysta do tego swój spryt oraz osobisty urok.

„Goldeneye” - TVP1 20:25

d1399p0

„Zjawa”

„Zjawa” to nagrodzony trzema Oscarami, w tym dla Leonardo DiCaprio jako najlepszego aktora pierwszoplanowego, film o niezwykłej woli przetrwania na Dzikim Zachodzie. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami zabiera widza w podróż przez mękę głównego bohatera, który kierowany żądzą zemsty pokonuje największe trudności, aby dotrzeć do mordercy swego syna.

„Zjawa” - Canal+ Film HD 20:00

„Orphan Black”

W sobotę 14 stycznia na kanale WP zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu „Orphan Black”. Produkcja opowiada historię Sary (Tatiana Maslany), samotniej sieroty, która pewnego dnia zostaje świadkiem samobójstwa kobiety niezwykle podobnej do niej. Sarah postanawia podszyć się pod nią, przejąć jej tożsamość, konto bankowe, a nawet chłopaka. Kobieta nie zdaje sobie jednak sprawy, że została wciągnięta w śmiertelną grę.

d1399p0

„Orphan Black” - Telewizja WP 21:30

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

„Zwierzogród”

Tytułowy Zwierzogród to jedyna w swoim rodzaju metropolia, którą zamieszkują wyłącznie zwierzęta. Tutaj nie liczy się, jakim stworzeniem jesteś - czy majestatycznym orłem, czy maleńką wiewiórką. W Zwierzogrodzie każdy mieszkaniec może spełnić swoje marzenia. Z tą myślą do miasta przybywa Judy Hops, która szybko się przekonuje, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Judy robi wszystko, aby udowodnić swoją wartość, aż do momentu, gdy na jej drodze pojawia się gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer.

d1399p0

„Zwierzogród” - HBO 3 19:10

„Niezgodna”

Ekranizacja światowego bestsellera przedstawia niezwykłą wizję świata przyszłości, w którym to, co czyni cię wyjątkowym, czyni cię również niebezpiecznym. Mieszkańcy metropolii wzniesionej na ruinach Chicago stworzyli idealne społeczeństwo na zasadzie selekcji. Każdy nastolatek przechodzi tu test predyspozycji i zostaje przypisany do jednej z pięciu grup. Jeżeli ktoś wyróżnia się więcej niż jedną kluczową cechą, jest uważany za „niezgodnego” i podlega eliminacji. Taką „niezgodną” jest Beatrice, której udaje się uciec i dołączyć do grupy ludzi walczących z bezwzględnym systemem.

d1399p0

„Niezgodna” - TVN Fabuła 21:00

„Jak rozpętałem II wojnę światową”

Franek Dolas po mocno zakrapianej imprezie budzi się w pociągu wiozącym go do jednostki wojskowej. Niestety przesypia swoją stację i wysiada gdzieś pod niemiecką granicą. Na widok niemieckiego oficera strzela i tym samym "rozpętuje" II wojnę światową. Tak zaczyna się zwariowana komedia, której akcja rozgrywa się m.in. w obozie jenieckim, Austrii, Jugosławii, Afryce, na lądzie, morzu i w powietrzu. Franuś swoim "sprytem" doprowadza do szału Niemców, Jugosłowian, Włochów, a zwłaszcza spokojnego oficera brytyjskiego.

d1399p0

„Jak rozpętałem II wojnę światową” - Polsat 20:10

„Lepiej późno niż później”

Jedna z najlepszych komedii romantycznych ostatnich lat, nagrodzona Złotym Globem i nominowana do Oscara za pierwszoplanową rolę Diane Keaton. Film opowiada historię niezwykłego romansu Harry'ego Logana (Jack Nicholson), który jest dużo starszy od swojej nowej dziewczyny. Kiedy Harry dostaje zawału, na horyzoncie pojawia się matka dziewczyny (Diane Keaton), początkowo nastawiona całkiem negatywnie do osoby „zięcia”. W myśl zasady „kto się czubi, ten się lubi”, Harry zauważa, że dojrzała „teściowa” jest o wiele ciekawsza niż jej córka.

„Lepiej późno niż później”- TVN 20:00

„Za jakie grzechy, dobry Boże”

Przebojowa komedia prosto z Francji, która w swojej ojczyźnie przyciągnęła do kin 12 milion widzów. Komedia Philippe’a de Chauverona za nic ma sobie współczesną poprawność polityczną. Reżyser z dystansem podszedł do ukazania francuskiego, wielokulturowego społeczeństwa i umiejętnie zakreślił wszystkie jego przywary. Udało mu się przy tym wszystkim nie przekroczyć granic dobrego smaku oraz zachować niezwykłą lekkość obrazu. W rolach głównych wystąpili Christian Clavier, Chantal Lauby i Elodie Fontan.

„Za jakie grzechy, dobry Boże”Ale Kino+ HD 18:20

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1399p0

Podziel się opinią

Share

d1399p0

d1399p0