Trwa ładowanie...
d3g7e8c

Prospect (2018)

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Film "Prospect" to propozycja kina science-fiction z 2018 roku. Opowiada o eksploracji księżyca pewnej planety przez ojca i córkę.
d3g7e8c
1
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Prospect – zarys fabuły

Historia w filmie "Prospect" opowiada o ojcu, Damonie, a także jego córce, Cee, którzy wybierają się wspólnie w przestrzeń kosmiczną. Celem jest księżyc jednej z obcych planet, który, według pogłosek, ma kryć wiele cennych łupów. Księżyc jest gęsto zalesiony, a panująca tam atmosfera toksyczna dla ludzi.

Jak się okazuje Damon i Cee nie są jedynymi poszukiwaczami skarbów na nieznanym globie. Gdzieś w gęstwinach czai się ktoś lub coś, co wzbudza niepokój w przybyszach. Spokojna, acz ostrożna wyprawa staje się grą o przetrwanie.

Prospect – ciekawostki

  • Wielu fanów i krytyków kina porównuje atmosferę panującą w filmie "Prospect" do tej typowej dla franczyzy "Obcego", a przede wszystkim do filmu "Obcy: Ósmy pasażer Nostromo".
  • "Prospect" to remake filmu krótkometrażowego o tym samym tytule z 2014 roku. Nad oboma materiałami pracowali ci sami twórcy: Zeek Earl i Christopher Caldwell, którzy odpowiedzialni są zarówno za reżyserię i scenariusz, jak i zdjęcia do filmu.
  • Światowa premiera filmu "Prospect" miała miejsce 10 marca 2018 roku. Wciąż nieznana jest data premiery w Polsce.
Prospect (2018)
Tytuł oryginalny

Prospect

Gatunek

science-fiction

Kraj produkcji

Kanada, Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

10.03.2018

Czas trwania

98 min.

Obsada
d3g7e8c

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g7e8c
d3g7e8c
d3g7e8c