Trwa ładowanie...

Psycholog dla Baldwina

Share
Psycholog dla Baldwina
d1zd9eu

Sędzia przewodnicząca procesowi Aleca Baldwina z jego byłą żoną, Kim Basinger, zaleciła badanie psychologiczne, mające na celu sprawdzenie czy aktor może spotykać się częściej ze swoją 10-letnią córką.

Podstawowe pytania dotyczy kwestii czy Baldwin będzie próbował zwrócić córkę przeciwko Basinger. –Sama nie mogę rozstrzygnąć czy takie zdarzenie ma miejsce czy nie - stwierdziła sędzia Maren E. Nelson. - Ktoś wykwalifikowany powinien spędzić czas z Ireland i jej rodzicami, i przeprowadzić odpowiednie badania.

d1zd9eu

Aktorzy nie pojawili się w sądzie na piątkowej rozprawie. Baldwin ma siedem dni na wyrażenie zgody na spotkanie z psychologiem wskazanym przez sąd. Sędzia może również wyznaczyć innego specjalistę.

W październiku adwokat Basinger stwierdził, że Baldwin cierpi na 'nieustające problemy emocjonalne' i w przeszłości był oskarżony o stosowanie przemocy domowej. W odpowiedzi 48-latek, oświadczył, że 52-letnia Basinger czuje "patologiczną potrzebę ustawiania córki przeciwko niemu'.

Aktorzy wzięli ślub 19 sierpnia 1993 roku. Dwa lata później na świat przyszła ich córka. W 2000 roku ogłosili separację, a w 2002 rozwiedli się.

d1zd9eu

Podziel się opinią

Share
d1zd9eu
d1zd9eu