WP

Ralph Demolka w internecie - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Film animowany "Ralph Demolka w internecie" to propozycja dla dzieci, która dostarczy dużo rozrywki i śmiechu. Tym razem bohater gry wideo trafi do krainy zwanej internetem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP
"Ralph Demolka w internecie" to przezabawna animacja o wirtualnym świecie Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Ralph Demolka w internecie – zarys fabuły

Główny bohater animacji "Ralph Demolka w internecie" znany jest z pierwszej części franczyzy jako antagonista w grze wideo dostępnej w automacie. Każdego dnia dzieciaki wrzucają do maszyny monety, żeby zobaczyć, jak Ralph demoluje ściany budynku. Ralph jednak jest ciepłym i sympatycznym gościem, który wcale nie lubi swojej roboty oraz złej reputacji, jaką zdobył. Ucieka ze swojej gry, żeby udowodnić, że jest zdolny do bohaterskich czynów.

W sequelu pt "Ralph Demolka w internecie" główny bohater wraz ze swoją przyjaciółką Wandelopą przenosi się do świata internetu w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę jego towarzyszki. W nieznanej krainie Ralph Demolka będzie musiał zdać się na pomoc tubylców, w tym biznesmena i twórcę stron internetowych znanego jako Yesss. Czy Ralphowi uda się wykonać misję i przy okazji nie zdemolować internetu? Film "Ralph Demolka w internecie" to porcja doskonałej rozrywki i niezapomniana wędrówka po nieznanych zakamarkach internetu.

WP

Ralph Demolka – ciekawostki

  • Światowa premiera filmu "Ralph Demolka w internecie" przypadła na dzień 21 listopada 2018 roku. Debiut filmu w polskich kinach został wyznaczony na 11 stycznia 2019 roku. W sieci dostępny jest polski zwiastun "Ralpha Demolki w internecie".
  • "Ralph Demolka w internecie" to sequel filmu "Ralph Demolka" z 2012 roku. Co ciekawe te 6 lat między premierami to również odstęp czasu, który dzieli wydarzenia w tych filmach.
  • W filmie występują między innymi postacie księżniczek Disneya. Aurora, Bella, Arielka, Kopciuszek, Dżasmina, Pocahontas, Śnieżka, Tiana i Mulan po raz pierwszy pojawiły się w animacji komputerowej (wcześniej w rysunkowych), w przeciwieństwie do Roszpunki, Vaiany, Anny i Elsy, które oryginalnie zostały stworzone techniką komputerową.
  • Spośród wciąż żyjących osób podkładających oryginalnie głos wymienionym księżniczkom jedynie Mary Costa nie wzięła udziału w produkcji. Aktorka w roku premiery filmu skończyła 88 lat, dlatego jej głos nie pasowałby do roli nastoletniej postaci. W filmie "Ralph Demolka w internecie" można usłyszeć natomiast w dubbingu oryginalnym Jodi Benson jako Arielkę, Kristen Bell jako Annę czy Auli'i Cravalho jako Vaianę.
  • Strona internetowa, dla której pracuje Yesss, czyli OhMyDisney.com, to rzeczywiście istniejąca strona internetowa zawierająca nowinki z uniwersum Disneya.
  • "Ralph Demolka w internecie" to już 57. film wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios.

Zobacz inne najlepsze filmy animowane dla dzieci 2018 roku.

Tytuł oryginalny

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

Gatunek

animacja, familijny

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

21.11.2018

Data polskiej premiery

11.01.2019

Reżyser
Obsada

Jack McBrayer (Felix (oryginalny dubbing))

Kristen Bell (Anna (oryginalny dubbing))

Anika Noni Rose (Tiana (oryginalny dubbing))

Irene Bedard (Pocahontas (oryginalny dubbing))

Sarah Silverman (Wandelopa (oryginalny dubbing))

Kelly Macdonald (Merida (oryginalny dubbing))

Idina Menzel (Elsa (oryginalny dubbing))

John C. Reilly (Ralph (oryginalny dubbing))

Linda Larkin (Dżasmina (oryginalny dubbing))

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP