Trwa ładowanie...
d4223cb

Ralph Demolka w internecie

Najnowsze informacje
2.8
(4 głosy)
Oceń:
Film animowany "Ralph Demolka w internecie" to propozycja dla dzieci, która dostarczy dużo rozrywki i śmiechu. Tym razem bohater gry wideo trafi do krainy zwanej internetem.
d4223cb
13
3
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: DisneyFilmy

Ralph Demolka w internecie – zarys fabuły

Główny bohater animacji "Ralph Demolka w internecie" znany jest z pierwszej części franczyzy jako antagonista w grze wideo dostępnej w automacie. Każdego dnia dzieciaki wrzucają do maszyny monety, żeby zobaczyć, jak Ralph demoluje ściany budynku. Ralph jednak jest ciepłym i sympatycznym gościem, który wcale nie lubi swojej roboty oraz złej reputacji, jaką zdobył. Ucieka ze swojej gry, żeby udowodnić, że jest zdolny do bohaterskich czynów.

W sequelu pt "Ralph Demolka w internecie" główny bohater wraz ze swoją przyjaciółką Wandelopą przenosi się do świata internetu w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę jego towarzyszki. W nieznanej krainie Ralph Demolka będzie musiał zdać się na pomoc tubylców, w tym biznesmena i twórcę stron internetowych znanego jako Yesss. Czy Ralphowi uda się wykonać misję i przy okazji nie zdemolować internetu? Film "Ralph Demolka w internecie" to porcja doskonałej rozrywki i niezapomniana wędrówka po nieznanych zakamarkach internetu.

Ralph Demolka – ciekawostki

  • Światowa premiera filmu "Ralph Demolka w internecie" przypadła na dzień 21 listopada 2018 roku. Debiut filmu w polskich kinach został wyznaczony na 11 stycznia 2019 roku. W sieci dostępny jest polski zwiastun "Ralpha Demolki w internecie".
  • "Ralph Demolka w internecie" to sequel filmu "Ralph Demolka" z 2012 roku. Co ciekawe te 6 lat między premierami to również odstęp czasu, który dzieli wydarzenia w tych filmach.
  • W filmie występują między innymi postacie księżniczek Disneya. Aurora, Bella, Arielka, Kopciuszek, Dżasmina, Pocahontas, Śnieżka, Tiana i Mulan po raz pierwszy pojawiły się w animacji komputerowej (wcześniej w rysunkowych), w przeciwieństwie do Roszpunki, Vaiany, Anny i Elsy, które oryginalnie zostały stworzone techniką komputerową.
  • Spośród wciąż żyjących osób podkładających oryginalnie głos wymienionym księżniczkom jedynie Mary Costa nie wzięła udziału w produkcji. Aktorka w roku premiery filmu skończyła 88 lat, dlatego jej głos nie pasowałby do roli nastoletniej postaci. W filmie "Ralph Demolka w internecie" można usłyszeć natomiast w dubbingu oryginalnym Jodi Benson jako Arielkę, Kristen Bell jako Annę czy Auli'i Cravalho jako Vaianę.
  • Strona internetowa, dla której pracuje Yesss, czyli OhMyDisney.com, to rzeczywiście istniejąca strona internetowa zawierająca nowinki z uniwersum Disneya.
  • "Ralph Demolka w internecie" to już 57. film wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios.
Ralph Demolka w internecie
Tytuł oryginalny

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

Gatunek

animacja, familijny

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

21.11.2018

Data polskiej premiery

11.01.2019

Reżyser
Obsada

Podziel się opinią

13
3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4223cb
d4223cb
d4223cb