ycipk-1pwzr7

Remake "The Warriors" wraca na tapet. To kolejne podejście

Najnowsze plotki mówią, że kolejny raz trwają prace nad nową wersją "The Warriors". Jednego z najbardziej kultowych amerykańskich filmów lat 70.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy ponownie usłyszymy kultowe "Can you dig it?"?
Czy ponownie usłyszymy kultowe "Can you dig it?"? (Materiały prasowe)
ycipk-1pwzr7

Jak donosi serwis JoBlo, ponownie ruszyły prace nad remakiem kultowego filmu Waltera Hilla. To nie pierwszy raz, kiedy ktoś mierzy się z niskobudżetowym klasykiem.

W 2005 r. z zamiarem wyreżyserowania filmu nosił się Tony Scott, który chciał przenieść akcję do współczesnego Nowego Jorku. Plany przerwała samobójcza śmierć reżysera.

Potem remakiem zainteresowali się Mark Neveldine, reżyser "Adrenaliny", oraz bracia Russo, twórcy "Avengers: Koniec gry", którzy wraz z Paramount Television i Hulu chcieli nakręcić serial. Nic z tego nie wyszło.

ycipk-1pwzr7

Oryginalne "The Warriors" to film z 1979 r., którego scenariusz został oparty na książce zmarłego w 2013 r. Sola Yuricka. Film opowiada o członkach tytułowego gangu, którzy zostają niesłusznie oskarżeni o morderstwo. Cały film koncentruje się na bezustannej ucieczce grupy, która musi pokonać Nowy Jork, aby dostać się do swojej dzielnic na Coney Island.

ZOBACZ: zwiastun "The Warriors"

W filmie zagrali niezawodowi aktorzy, a zdjęcia kręcono na ulicach Nowego Jorku. Legenda głosi, że plan zdjęciowy ochraniali członkowie autentycznych gangów. Podczas wyświetlania kina zatrudniały dodatkową ochronę, bo na widowni dochodziło do zamieszek. Dziś "The Warriors" cieszy się statusem jednego z najbardziej kultowych filmów lat 70.

ycipk-1pwzr7
Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1pwzr7

ycipk-1pwzr7
ycipk-1pwzr7