Trwa ładowanie...

Rhys Ifans igra z pocztą

Share
Rhys Ifans igra z pocztą
Źródło: AFP
dppp4he

Rhys Ifans postanowił zabawić się kosztem brytyjskiej poczty.

Podczas mocno zakrapianej zabawy walijski aktor podrzucił listonoszowi dość nietypową przesyłkę. Do pełnej listów torby trafiła brudna męska bielizna, przeznaczona dla redakcji rozgłośni Q Radio, której Ifans udzielił wcześniej wywiadu.

dppp4he

- Rhys i jego znajomi siedzieli na recepcji i zachowywali się hałaśliwie - relacjonuje obserwator zdarzenia. - Najwyraźniej byli po kilku drinkach. Kiedy przybył listonosz, Rhys zaczął się wyjątkowo ekscytować. Wyszedł na zewnątrz i śpiewał piosenki "Hey Mr Postman" i "Special Delivery", śmiejąc się jak maniak.

- Po wydaniu listów listonosz spojrzał do torby i wyjął z niej bieliznę - czytamy dalej. - Wyglądał, jakby miał się pochorować.

Przedstawiciel firmy Bauer Media, właściciela rozgłośni radiowej, potwierdził, że dotarła do nich wieść o niezwykłej przesyłce.

- Otrzymaliśmy nieoficjalną skargę ze strony Poczty Królewskiej, dotyczącą podrzuconego z naszą pocztą przedmiotu - przyznaje rzecznik. - Nie podjęto jednak dalszych akcji.

Rhys Ifans zakończył niedawno pracę na planie filmu "The Boat That Rocked". Obraz doczeka się premiery w krajach Europy na przełomie kwietnia i maja 2009 roku.

dppp4he

Podziel się opinią

Share
dppp4he
dppp4he