Trwa ładowanie...
d4kbqi1

Robert Floyd

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d4kbqi1

Amerykański aktor. Kojarzony głównie z rolą Mallory’ego z serialu telewizyjnego „Sliders: Piąty wymiar”.

Robert Andrew Floyd urodził się 6 maja 1967 roku w Stanach Zjednoczonych. Robert studiował aktorstwo w Carnegie Hall w Nowym Jorku razem z Wynn Handman’em, Alice Spivak, Mervyn Nelson i John’em Kirby.

Aktor występował gościnnie w filmach i serialach od 1990 roku. Osiem lat później otrzymał rolę w wysokobudżetowym filmie "Godzilla”. W 1999 wygrał casting na nowego Mallory'ego w serialu „Sliders: Piąty wymiar”. Bohater, którego grał aktor jest sobowtórem Quinna z naszego wymiaru. Pod wpływem eksperymentu Geigera, zostaje połączony z naszym Mallorym, w wyniku czego powstała jedna osoba z dwoma umysłami w środku. Mallory przyjaźni się z dr Dianą Davis (Tembi Locke), która obiecuje rozdzielić obu Quinnów. Floyd wystąpił w tej roli we wszystkich osiemnastu odcinkach piątego sezonu serialu.

Aktora można było oglądać w takich filmach jak: Cold Hearts, Another House on Mercy Street, Paranoia, Second Coming and Streets in the Kitchen. Zagrał także w filmie Larry’ego Ludlama - The Last Match and Anything Goes.

Jeśli chodzi o gościnne, serialowe role, Robert występował w: Dark Angel, Strażniku Teksasu, NCIS, Early Edition, Law & Order, Silk Stalkings, Another World, All My Children and The City.

Floyd wielokrotnie występował także w teatrze w sztukach:The Able Bodied Seaman na Manhattanie, Anatomy of a Love Affair w teatrze New Perspectives Company, a także w Makbecie w teatrze Pelican.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kbqi1
d4kbqi1
d4kbqi1