Trwa ładowanie...
23-01-2014 18:33

Rosario Dawson wraca do sprzedawców

Share
Rosario Dawson wraca do sprzedawców
d4adgb8

Rosario Dawson powróci w trzeciej odsłonie serii "Sprzedawcy" ("Clerks").

Aktorka potwierdziła, iż wcieli się ponownie w Becky Scott w trzeciej odsłonie cyklu Kevina Smitha. Dawson nie wie jednak, kiedy rozpoczną się zdjęcia. Wcześniej reżyser mówił, iż prace powinny ruszyć w maju.

- Początek końca. Dokładnie 20 lat temu rozpoczęliśmy zdjęcia do filmu "Clerks - Sprzedawcy" - pisał Smith na Facebooku w ubiegłym roku. - 20 lat później, bez żadnego planu czy prowokacji, wyskoczyłem z łóżka o 4.20 o świcie i zacząłem pisać "Clerks III". To jak spotkanie z dawnymi przyjaciółmi. Po dwóch godzinach stukania w klawiaturę i chichotania, doszedłem do wniosku? "Clerks III" będzie najlepszym filmem, który kiedykolwiek zrobię.

"Clerks - Sprzedawcy" trafił do polskich kin w 1997 roku, trzy lata po światowej premierze. To opowieść o niezwykle rozgadanych sprzedawcach lokalnego supermarketu i wypożyczalni wideo. Produkcja rozpoczęła światową karierę Smitha. Artysta nie tylko obraz wyreżyserował (na podstawie własnego scenariusza), ale i wcielił się w nim w jedną z kultowych dziś postaci - Cichego Boba.

Rosario Dawson ostatnio można było podziwiać w obrazie "Trans".

d4adgb8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4adgb8
d4adgb8