Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Rozchwytywany zwiastun "24: Legacy"

Pierwszy zwiastun serialu "24: Legacy" okazał się hitem sieci.

Share
Rozchwytywany zwiastun "24: Legacy"
Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d3p6n5z

W ciągu pierwszych 24 godzin obecności w internecie trailer doczekał się 7 milionów odsłon. W ciągu kolejnych godzin liczba ta wyniosła już 10 milionów i ciągle rośnie. Wideo oglądane jest głównie na Facebooku, ale można je znaleźć również na YouTube. Czy serial spełni pokładane w nim oczekiwania? Przekonamy się niedługo. Przypomnijmy, że "24: Legacy" opowie o perypetiach Erica Cartera (w tej roli Corey Hawkins)
. Podobnie, jak w "24 godzinach", tak i w nowym cyklu wydarzenia będą rozgrywać się w czasie rzeczywistym i często przedstawiane będą na podzielonym ekranie. Główny bohater to były żołnierz, który próbuje ułożyć sobie życie z żoną Nicole w Wirginii. Przeszłość go jednak dopada i zmusza do tego, żeby ponownie wrócił do akcji. Razem z jednostką antyterrorystyczną CTU próbuje zapobiec atakowi. W serialu grają również: Teddy Sears (jako Keith Mullins, szef CTU), Miranda Otto (jako Rebecca Ingram), Anna Diop (jako Nicole, żona Erica Cartera), Dan Bucatinsky
(jako analityk Andy z CTU), a także Coral Pena, Charlie Hofheimer, Ashley Thomas i Jimmy Smits. Udział potwierdził też Carlos Bernard, który w oryginalnym serialu wcielił się w postać niegodziwego Tony'ego Almeidy, a niedawno dołączyli Raphael Acloque i Themo Melikidze. Scenariusz "24: Legacy" napisali Manny Coto i Evan Katz, a za kamerą pilota staje Stephen Hopkins. Powstanie 12 odcinków. Pierwszy odcinek "24: Legacy" pokazany zostanie w USA tuż po przyszłorocznym meczu Super Bowl, czyli 5 lutego. Następnego dnia, w poniedziałek 6 lutego, wyemitowany zostanie drugi epizod. Kolejne Amerykanie także będą mogli śledzić w poniedziałki.

d3p6n5z

Podziel się opinią

Share
d3p6n5z
d3p6n5z