Trwa ładowanie...
09-11-2016 08:14

Rozpoczęto pracę nad pełnometrażowym filmem animowanym „Fatima”

Studio Platige Image oraz portugalski producent Imaginew rozpoczynają pracę nad pełnometrażowym filmem animowanym „Fatima”.

Rozpoczęto pracę nad pełnometrażowym filmem animowanym „Fatima”Źródło: Materiały prasowe
d1z3l02
d1z3l02

Będzie to dynamiczna, barwna opowieść inspirowana historią objawień fatimskich, powstająca z okazji ich setnej rocznicy. Film o wierze i uniwersalnych wartościach opowiedziany za pomocą najnowocześniejszej technologii animacji 3D, powstaje z myślą o widowni familijnej. Autor scenariusza Philip LaZebnik, twórca takich hitów jak „Pocahontas”, „Mulan” czy „Książę Egiptu”, perfekcyjnie kreśli ponadczasową i uniwersalną historię nie bojąc się zadawać trudnych pytań, na które jeszcze trudniej jest znaleźć odpowiedzi.

„Fatima” to historia 12-letniej Madaleny, która straciła właśnie wiarę, oraz jej młodszego brata Tomása, ciekawego świata pasjonata nowych technologii. Nagle, w ich życiu pojawiają się śliczna i intrygująca Lily, oraz fajtłapowaty, nieco namolny Angelo. Lily momentalnie staje się dla Madaleny wzorem. Które z nich okaże się prawdziwym przyjacielem?

Przygotowywany film będzie wartką, atrakcyjną wizualnie opowieścią o tym, co w życiu najważniejsze. Opowieścią o odzyskiwaniu wiary. O wartościach, o których często w dzisiejszym pędzącym świecie zapominamy. Przygodą dla całej rodziny, która zapadnie w świadomość widzów na dłużej.

d1z3l02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z3l02