Trwa ładowanie...
d3r7b89

Ruszyły zdjęcia na planie filmu "Kobiety mafii". Patryk Vega opublikował pierwsze zdjęcie [FOTO]

Znany komunikowania się z fanami za pomocą social medów Patryk Vega wrzucił na Facebooka zdjęcie z powstających właśnie "Kobiet mafii". Pierwszy klaps padł na planie w Hiszpanii, gdzie obecnie znajduje się ekipa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Vega kręci obecnie w Hipszanii
Patryk Vega kręci obecnie w Hipszanii (ONS.pl)
d3r7b89

O fabule filmu na razie za wiele nie wiadomo. Kilka miesięcy temu trochę światła rzucił Vega podczas konferencji z okazji premiery "Czerwonego punku" nakręconego dla ShowMaxa:

- Kolejny mój obraz do kin trafi 23 lutego 2018 r. i to będzie mój nowy film policyjny. Tym razem po raz pierwszy odsłaniający operację pod przykryciem Centralnego Biura Śledczego i pokazujący, w jaki sposób polska policja działa w skali Europy i współpracuje z policjami z innych krajów w walce z międzynarodową przestępczością.

Pierwsze zdjęcie z planu "Kobiet mafii" prezentuje się następująco:

Pod zdjęciem pojawiło się kilkaset komentarzy, a sam post udostępniono bez mała 9 tys. razy. Fani reżysera nie kryją radości, że na ekranie ponownie zobaczą Bogusława Lingę, który dla większości widzów wciąż jest znakiem jakości dobrego kina.

d3r7b89

W obsadzie, oprócz widocznego z na zdjęciu Lindy, znaleźli się aktorzy Vegi, czyli Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański i Katarzyna Warnke. Oprócz nich zobaczymy Aleksandrę Popławską i gwiazdę serialu "Rodzinka.pl" Julię Wieniawę.

Do tej pory ostatni film Patryka Vegi, czyli kontrowersyjny "Botoks", w ciągu zaledwie 24 dni zarobił ponad 2 mln zł. Tym samym stał się najpopularniejszym polskim filmem 2017 r.

d3r7b89

Podziel się opinią

Share
d3r7b89
d3r7b89