Trwa ładowanie...
sacha baron cohen
22-04-2013 08:33

Sacha Baron Cohen wśród najbogatszych Brytyjczyków

Sacha Baron Cohen wśród najbogatszych Brytyjczyków
d2y1ldz

*Sacha Baron Cohen po raz pierwszy trafił na listę najbogatszych obywateli Wielkiej Brytanii.*

Fortunę komika szacuje się na 109 milionów dolarów (tj. 68 milionów funtów). Kwota ta pozwoliła odtwórcy roli Borata uplasować się na 31 miejscu listy najbogatszych Brytyjczyków.

W rankingu opublikowanym przez gazetę "The Sunday Times", w kategorii najbogatszych osobowości telewizyjno-filmowych znalazł się również m.in. Liam Neeson, który podzielił lokatę z Sachą Baronem Cohenem.

d2y1ldz

Na liście pojawiła się również autorka przygód Harry'ego Pottera, J.K. Rowling, której fortunę szacuje się na 896 milionów dolarów (560 milionów funtów) oraz spec od muzycznych reality show Simon Cowell z 400 milionami dolarów (250 milionów funtów). Nie zabrakło również słynnej Walijki, czyli Catherine Zety-Jonesi jej męża Michaela Douglasa, którzy posiadają majątek w wysokości 296 milionów dolarów (185 milionów funtów). Na liście można także znaleźć inną hollywoodzką parę, czyli Gwyneth Paltrow i piosenkarza Chrisa Martina, którzy dotychczas odłożyli ze swoich zarobków 144 milionów dolarów (96 milionów funtów).

d2y1ldz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y1ldz