Trwa ładowanie...

Sąd postawił Paris Hilton zarzuty

Share
Sąd postawił Paris Hilton zarzuty
d2d82ry

Wczoraj, 26 września sformułowano wobec Paris Hilton zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

25-letnia Hilton, została zatrzymana 7 września przez patrol policji gdy prowadziła Mercedesa SLR. Funkcjonariuszom wydawało się że dziedziczka hotelarskiej fortuny zachowuje się jak by była czymś odurzona. Przeprowadzone przez nich testy potwierdziły podejrzewanie. Hilton była pod wpływem alkoholu. Razem ze sławną już na całym świecie Paris zatrzymana została również córka Roda Stewarta, Kimberly.

Zaplanowano że 28 września przed sądem obędzie się rozprawa panny Hilton. Zarzut prowadzenia pod wpływem alkoholu opiera się na przeprowadzonym przez policję badaniu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Test wykazał że Paris Hilton miała 0,08 promila czyli minimalną ilość wystarczającą do postawienia zarzutów.

ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA PARIS HILTON Sprowadzenie Paris na hollywoodzki posterunek policji wywołało istny najazd fotoreporterów. Kilka godzin po zdarzeniu dziedziczka fortuny tłumaczyła się z wpadki na antenie radia KIIS-FM. Powiedziała że podczas zdarzenia była tylko na jednym hamburgerze, którego w dodatku zjadła rano.

d2d82ry

Podziel się opinią

Share
d2d82ry
d2d82ry