Trwa ładowanie...
13-03-2006 14:06

Sandra Bullock skandaliczną pisarką

Sandra Bullock skandaliczną pisarką
d3up3pc
d3up3pc

Sandra Bullock zagra pisarkę Grace Metalious, której świetnie sprzedająca się powieść "Miasteczko Peyton Place" 50 lat temu była źródłem licznych kontrowersji i ostatecznie zniszczyła życie autorce.

Powieść Metalious opowiada o seksie i skandalach w małym miasteczku w Nowej Anglii, które częściowo było wzorowane na Gilmanton. Książka ukazała się jesienią 1956 roku. W kilku miastach została zakazana, mimo to stała się jednym z największych bestsellerów w historii. Na jej podstawie powstał film z Laną Turner i Hope Lange.

Autorka jednak z powodu powieści doznała wielu cierpień. Rozpadło się jej małżeństwo, dzieci były zastraszane, sama dostawała liczne listy i telefony z pogróżkami. W końcu popadła w alkoholizm i zmarła w wieku 39 lat na marskość wątroby.

Bullock oprócz wcielenia się w jedną z głównych ról, zajmie się także produkcją, wraz z Carol Baum, która wcześniej pracowała nad "Drogą do domu". Autorką scenariusza jest Naomi Foner, znana z "Sezonu na słówka".

Bullock zagrała ostatnio w "The Lake House", który w sierpniu wejdzie na polskie ekrany. Obok niej w filmie wystąpili: Keanu Reeves, Jeremy Irons i Alexandra LoRusso.

d3up3pc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3up3pc