Trwa ładowanie...
d2mv9wi
Aktualności

''Sarila: Podróż do krainy legend'' w Multikinie

Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, wspierani przez młodego czarodzieja Markussiego, psotnego leminga oraz zaprzęg wesołych psów husky. Czy bohaterom uda się dotrzeć do skrytej pośród lodowców krainy, do której wejście – jak głosi legenda – mogą odnaleźć wyłącznie osoby o dobrym i czystym sercu? Scenariusz filmu oparto na prastarych indiańskich legendach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Sarila: Podróż do krainy legend'' w Multikinie
(Kino Świat)
d2mv9wi

Już 4 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Sarila: Podróż do krainy legend”, do którego głosów użyczyli m.in. zdobywca Oscara Christopher Plummer i laureatka Złotego Globu Genevieve Bujold, w polskiej wersji językowej usłyszymy zaś m.in. Adama Ferency i Katarzynę Maciąg.

Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jedynym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila.

Zwiastun filmu:

W oryginalnej wersji dubbingowej animacji „ Sarila: Podróż do krainy legend ”, której pełna przygód i humoru fabuła stanowi gwarancję doskonałej zabawy dla dużych i małych widzów, głosów użyczyli m.in. zdobywca Oscara Christopher Plummer i laureatka Złotego Globu Genevieve Bujold, w polskiej wersji językowej usłyszymy zaś m.in. Adama Ferency i Katarzynę Maciąg.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu „ Sarila: Podróż do krainy legend ”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

d2mv9wi

Podziel się opinią

Share

d2mv9wi

d2mv9wi