Trwa ładowanie...
dns6d1u
Megafon.pl
Aktualności

Sasha Grey w klipie Death In Vegas

Sasha Grey, gwiazda filmów dla dorosłych, ale i obrazu "Dziewczyna zawodowa" Stevena Soderbergha czy serialu "Ekipa", połączyła siły z zespołem Death In Vegas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sasha Grey
Sasha Grey (Getty Images)
dns6d1u

Artystka wzięła udział w realizacji ostatniej płyty elektroniczno-rockowej formacji dowodzonej przez Richarda Fearlessa. Do sieci trafił właśnie teledysk z udziałem Grey. Wideo powstało do nagrania "Consequences of Love". Sasha nie tylko pojawia się w klipie, ale i w nagraniu.

Numer "Consequences of Love" promuje wydany w maju 2016 roku album "Transmission", na którym Sashę Grey można usłyszeć także w innych utworach oraz zobaczyć na okładce. Aktorkę i Richarda Fearlessa połączyła podobno miłość do muzyki Throbbing Gristle i Chris & Cosey.

Death in Vegas łączą w swej muzyce elementy psychodelicznego rocka, elektroniki, krautrocka czy insustrialu. Choć pozostają raczej alternatywną formacją, udaje im się do współpracy nakłaniać znakomitych gości. Na krążkach zespołu gościli m.in. Dot Allison, Bobby Gillespie z Primal Scream, Iggy PopPop, Liam Gallagher z Oasis, Paul Weller czy Hope Sandoval.

dns6d1u

Podziel się opinią

Share

dns6d1u

dns6d1u