Trwa ładowanie...
d4jrha4

Seksualni, niebezpieczni

Najnowsze informacje
2.8
(24 głosy)
Oceń:
1
1
d4jrha4

„Seksualni, niebezpieczni” (ang. The Inbetweeners Movie) to brytyjski film komediowy z 2011 roku w reżyserii Bena Palmera, będący kontynuacją serialu telewizyjnego stacji E4 The Inbetweeners. Scenariusz napisali Damon Beesley i Iain Morris, zaś muzykę skomponował Oliver Whelan.

Will, Simon, Jay i Neil to najsłynniejszy brytyjski kwartet od czasów The Beatles. Film z ich udziałem zanotował na Wyspach najlepsze otwarcie w całej historii angielskiej komedii. Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech angielskich nastolatków wyrusza na Kretę, by oddać się rytualnemu piciu, flirtowaniu i podrywaniu przy dźwiękach największych wakacyjnych hitów ostatnich lat. Towarzyszy im niezłomne przekonanie, że wreszcie zaliczą... najfajniejsze wakacje w życiu. Czy seks to dla nich misja niemożliwa?

Will to pucułowaty okularnik, mózg grupy. W Grecji planuje koniecznie zwiedzić pałac w Knossos, chociaż kumple podejrzewają, że zamiast ruin wolałby spenetrować zupełnie co innego. Simon to beznadziejnie zakochany romantyk, który udowadnia, że chłopaki nie tylko płaczą, ale czasem ryczą jak bobry. Jay to miłośnik wódy, internetowego porno i szybkiej jazdy na ręcznym. Z kolei Neil to urodzony filozof, który przestał wierzyć w Najwyższego, gdy zorientował się, że „God” to „dog” na wspak.

W filmie „Seksualni, niebezpieczni” zagrali: Simon Bird jako Will McKenzie, Joe Thomas jako Simon Cooper, James Buckley jako Jay Cartwright, Blake Harrison jako Neil Sutherland, Lydia Rose Bewley jako Jane, Laura Haddock jako Alison, Jessica Knappett jako Lisa, Tamla Kari jako Lucy.

Seksualni, niebezpieczni
Tytuł oryginalny

Inbetweeners Movie, The

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

04.05.2012

Czas trwania

97 min.

Obsada

Podziel się opinią

1
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jrha4
d4jrha4
d4jrha4